Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

EXOTERRA Lampa halogenowa SunRay z żarówką i balastem 70W

Marka: 

EXO TERRA

48683
802.49 
Kupując ten produkt otrzymasz: 201 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie


Exo Terra SunRay to żarówka typu all-in-one, która łączy bardzo wysokie światło i promieniowanie podczerwone z optymalnym poziomem promieni UVA i UVB. Exo Terra SunRay zapewnia spójne spektrum, zbliżone do naturalnego światła słonecznego, przyczyniając się do lepszego samopoczucia zwierzęcia. Połączenie prawidłowej długości fali UVB i ciepła pozwala zwierzęciu wytwarzać własną witaminę D3 w celu właściwego wchłaniania wapnia i zapobiegania chorobom metabolicznym. Silne światło i zrównoważone promienie UV pobudzają apetyt i zachowanie hodowlane, poprawiając jednocześnie fizjologiczne zdrowie gadów. Aluminiowy reflektor wykonany ze stali nierdzewnej wytwarza równomiernie rozproszoną wiązkę światła. Aluminium bardzo skutecznie rozprowadza ciepło, co prowadzi do dłuższej żywotności i stabilniejszej pracy niż odbłyśniki szklane. Exo Terra SunRay może być użyty jako jedyne źródło światła. W celu uzyskania maksymalnych rezultatów i bezpieczeństwa żarówka powinna być stosowana w połączeniu z oprawą Exo Terra SunRay.

Moc: 70W

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Moc (W):
70
Marka:
EXO TERRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.