Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

EXO TERRA

EXO TERRA logo

Exo terra dzięki swojemu naturalnemu podejściu i ogromnej wiedzy, w ciągu ostatnich paru lat ewoluowała do lidera na rynku produktów dla gadów i płazów.
Produkty z biegiem lat i wraz z rosnącą świadomością i wiedzą zmieniały się oraz dopasowywały się stając się coraz bardziej wyspecjalizowane. Łącząc poszczególne elementy Exo terra uzyskała produkty umożliwiające zaspokojenie potrzeb niemal każdego z gatunków, naśladując naturalne mikrosiedliska zwierząt.

Oferta marki Exo Terra

Asortyment marki projektowany jest we współpracy z renomowanymi herpetologami, hodowcami i hobbystami z całego świata. W ofercie znajdują się terraria, akcesoria do nich oraz narzędzia pozwalające i ułatwiające rozbudowę mikrośrodowiska, takie jak np.: oświetlenie, wodospady, podłoża, zestawy do czyszczenia, a nawet pokarmy. Dostępna jest również cała gama ozdób urozmaicających przestrzeń życiową gadów i płazów, a jednocześnie upiększających i uatrakcyjniających wygląd terrarium.


Filozofia marki i ich szacunek do otaczającego środowiska gwarantuje najwyższą jakość wyrobów i komfort życia gadów i płazów.
Marka stawia na ciągły rozwój i innowacje, prowadzi badania terenowe i obserwacje w niewoli, co przyczynia się do zwiększania procesu poznawczo - badawczego.Efekty wzmożonej pracy marki, czyli symulacje siedlisk przyrodniczych, pozwalają cieszyć się widokiem dzikiej przyrody w naszych domach!

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Cena
Materiał
Moc (W)