Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

ARUBA

Aruba sklep

Aruba Pet: zdrowie i szczęście teraz dostarczane do twoich drzwi!

Fera jest teraz wyłącznym partnerem Aruba Pet Nutrition w Polsce. Z dumą dostarczamy Twojemu ukochanemu kotu i psu wybór najlepszej naturalnej karmy dla zwierząt domowych na rynku. Aruba Pet Nutrition zapewnia bardzo potrzebną różnorodność przepisów, z pysznymi smakami, składnikami organicznymi i niemodyfikowanymi genetycznie, wszystko wyprodukowane w Niemczech i przy produkcji neutralnej pod względem CO2.

Aruba dla psów i kotów

Wszystkie przepisy zostały opracowane tak, aby Twój zwierzak mógł otrzymywać odpowiednią ilość składników odżywczych w każdym posiłku. Aruba jest dostępna w poręcznych saszetkach 100g dla psów i 70g dla kotów i można ją kupić w pojedynczych przepisach lub w praktycznych opakowaniach zbiorczych ze wszystkimi smakami. Receptury jednobiałkowe dla psów Aruba są idealne dla psów z nietolerancją pokarmową, alergiami i problemami skórnymi i mogą być z łatwością stosowane w diecie wykluczającej. Wypróbuj teraz nasz ekologiczny przepis na Łososia, a Twój pies pokocha Cię na zawsze!

Karma dla kotów naturalnie dba o drogi moczowe Twojego kota, zawierając ponad 90% mięsa i super specjalnych składników, które wspomagają pracę mózgu, oczu i trawienie.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 1
OD DO
Cena
Rodzaj