logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUA NOVA Lampa UV 7 W

Marka: 

AQUA NOVA

58146
191.37 
Kupując ten produkt otrzymasz: 48 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Lampa do oczka wodnego, wspomagająca usuwanie glonów.

Promienie UV niezawodnie i szybko dezynfekują wodę, bez używania temperatury i chemikaliów. Lampa eliminuje glony, pierwotniaki, drobnoustroje oraz bakterie chorobotwórcze i nie pozwala na ponowne ich namnożenie. Nie zmienia składu chemicznego wody.
Lampa posiada transformator który pozwala jej na pracę zarówno w domu jak i poza nim. Posiada przewód zabezpieczony przed wilgocią. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada szkiełko indykacyjne do kontroli pracy lampy, wskazujące czy działa poprawnie.
Specjalny króciec na wlot i wylot o specjalnej budowie sprawia, że jesteśmy w stanie podłączyć ją do różnych średnic węża.
Żarnik działa do 9 000 godzin.
Cechy produktu:

  • Pojemność oczka: 3500 l
  • Wydajność (L/H): 1500
  • Lampa UV: 7 W
  • Szkiełko indykacyjne sygnalizujące działanie lampy
  • Średnice wylotów (mm) 20 / 25 / 32 / 40 (4 opcje)Lampę montujemy na wylocie wody z filtra. Woda stosunkowo powoli opływa zamontowaną w środku lampę UV-C wystawiając tym samym glony i wszelkie czynniki chorobotwórcze na promieniowanie ultrafioletowe o dość wysokim natężeniu. Następuje rozkład.
W szybki i łatwy sposób można usunąć z wody glony (będące przyczyną zakwitu wody) oraz pasożyty, grzyby, pleśnie, bakterie i wirusy.
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
AQUA NOVA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.