Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUA NOVA

SKLEP AQUA NOVA

Aqua Nova to polska firma od lat zajmująca się sprzedażą produktów dla zwierząt i wyspecjalizowaną w akwarystyce. Sprzęt do akwariów oraz oczek wodnych od Aqua Nova charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Oferta marki jest bardzo szeroka, aby dogodzić wszystkim - od amatorów akwarystyki, po osoby profesjonalnie zajmujące się tematem.

 

Produkty Aqua Nova

Wiele lat doświadczenia w produkowaniu produktów dla ryb, sprawiło, że aktualnie produkty Aqua Nova dostępne są właściwie we wszystkich krajach Europejskich, a także tych dalszych jak Australia oraz Kanada.
Aqua Nova stworzyła produkty bezpieczne dla środowiska. Producent posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość wyrobów.

Oferta Aqua Nova

Wśród oferty Aqua Nova największy prym wiodą filtry akwarystyczne. Wykonane z najlepszych materiałów, są trwałe i bardzo wydajne. Niska cena sprawia, że produkt jest możliwy dla wszystkich. Dużą część asortymentu marki stanowią również lampy UV, żarniki oraz inne elementy i urządzenia do oświetlania i sterylizacji wyposażenia.

W ofercie sklepu Fera.pl znajdziesz największe hity Aqua Nova, przeczytaj szczegółowe opisy produktów, aby znaleźć najlepszy dla siebie i dla swoich akwarystycznych zwierząt!

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji