Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VET-AGRO Dermatisan Płyn przeciwświądowy dla psów i kotów 250 ml

Marka: 

VET-AGRO

66141
27.85 
Kupując ten produkt otrzymasz: 7 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat nawilżający i przeciwświądowy do zastosowania na skórze zwierząt o skłonnościach do ostrych i przewlekłych stanów zapalnych i występującego świądu. Alantoina, skrobia i humektanty zawarte w składzie mają działanie silnie przeciwświądowe oraz nawilżające strukturę skórną, tworząc na powierzchni skóry warstwę ochronną odpowiadającej tej naturalnej.

Działanie:

Zawarte w preparacie składniki wykazują działanie przeciwświądowe i nawilżające. Zmniejszają nasilenie odczuwalnego świądu, nie dopuszczając do samouszkodzeń oraz wtórnej infekcji skóry. Tworzą na powierzchni naskórka odpowiednik naturalnej powłoki ochronnej, poprawiając kondycję włosa.
Skład:

Podłoże, alantoina, skrobia, humektanty.

Zalecenia dotyczące stosowania:

Preparat stosować w ilości zależnej od nasilenia i wielkości zmian skórnych zwierzęcia, w celu uzyskania oczekiwanych efektów produkt należy aplikować parę razy na dobę.

Płyn należy stosować wyłącznie u zwierząt. Produkt przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°CPytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Kot, Pies

Parametry

Pojemność (ml):
250
Marka:
VET-AGRO

Przeznaczenie

Przeznaczenie:
Przeciwświądowy
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.