Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Strażak na osy MAX 400 ml

Marka: 

VACO

58439
18.43 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Strażak na osy i szerszenie to najlepszy środek aby pozbyć się ich siedlisk, które założyły w granicach naszego domostwa i usuwać pojedyncze owady, którym udało się dostać do naszego domu.

Preparat w formie sprayu gotowy do użycia. Trującą substancję aplikuje się w miejscach, w których przebywają owady, a także bezpośrednio do ich gniazd. Możemy spryskać nią także powierzchnie, na których owady często siadają, a także wszelkie znajdujące się w pobliżu szczeliny i pęknięcia. Warto spryskać także futryny drzwi i ramy okien.

Strażak na osy i szerszenie nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, daje także możliwość aplikowania z odległości kilku metrów. Jest to ważne szczególnie w przypadku, gdy chcemy zniszczyć gniazdo.

Środek prowadzi do śmierci owadów, które wchodzą z nim w kontakt. Produkt zaczyna działać po ok. 5 minutach, skuteczność utrzymuje się do 24 h od zastosowania.Sposób użycia:

Produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.
Nie rozpylać w kierunku ludzi, zwierząt domowych, żywności, urządzeń służących do przygotowania żywności.
Trzymać dyszę w pozycji pionowej
Rozpylać w stronę gniazd os i szerszeni z odległości 3-4 metrów.
Przeciw osom rozpylać przez 5 sekund.
Przeciw szerszeniom rozpylać przez 10 sekund.
Substancje czynne:

permetryna: 0,5 g/100 g

tetrametryna: 0,2 g/100 g

butotlenek piperonylu: 1,2 g/100 g

Ze względu na obecność permetryny w składzie należy szczególnie uważać podczas stosowania preparatu i nie dopuszczać do kontkatu z innymi zwierzętami. Permatryna jest szczególnie toksyczna dla kotów i może powodować ostre zatrucie, a nawet śmierć kota.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Osy
Pojemność (ml):
400
Marka:
VACO
Rodzaj:
Spray
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.