Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Stacja deratyzacyjna na małe gryzonie

Producent: 

VACO

59080
10.95 
Kupując ten produkt otrzymasz: 3 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z gryzoniami. Mała stacja deratyzacyjna opracowana przez VACO to skuteczna i wytrzymała konstrukcja. Idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie gospodarstw wiejskich, spichlerzy, spiżarni, magazynów,
piwnic itp. Przy projektowaniu urządzenia wykorzystano całą wiedzę zdobytą przez VACO podczas wieloletnich praktyk w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych. Mała stacja VACO to dyskretny sposób na zabezpieczenie przed infestacją małych gryzoni w warunkach domowych. Zamykana na klucz, łatwa w utrzymaniu czystości, prosta w obsłudze.
Najważniejszą z zalet małej stacji jest sama konstrukcja otworów które sprawiają, że gryzonie nie wyczuwają zagrożenia przez co zdecydowanie rośnie skuteczność działań deratyzacyjnych. Dopracowana konstrukcja stacji daje możliwość stosowania różnych typów zanęt: past, granulatów lub kostek. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z małymi gryzoniami. Technologia stworzona przez profesjonalistów w najlepszej cenie na polskim rynku.

 

Zwalcza: myszy, nornice.


Sposób użycia: zamontować do podłoża w miejscu występowania szkodników.


Czas działania: całorocznie.
Pojemność: 1 szt.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Małe gryzonie
Producent:
VACO
Rodzaj:
Pułapka

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.