Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Spray na owady latające 300 ml

Producent: 

VACO

58431
8.28 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 2 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat owadobójczy w aerozolu, przeznaczony do zwalczania owadów latających: much, komarów, os, szerszeni i innych. Do zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.
Zawiera wysoko aktywne substancje czynne. Spray jest bardzo skuteczny, ale po jego użyciu należy bardzo dokładnie wywietrzyć pomieszczenie, aż do zaniku specyficznego zapachu. Produkt działa szkodliwie na drogi oddechowe, drażniąco na oczy i skórę. Należy unikać wdychania rozpylonej cieczy, a zanieczyszczenia skóry i oczu umyć. Nie należy używać go w pomieszczeniach w których przebywają dzieci i alergicy. Preparat szkodliwy dla organizmów wodnych, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Nie należy go przechowywać razem z żywnością, napojami, paszami dla zwierząt. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.Zwalcza:
muchy, komary, meszki, osy, i inne owady latająceSposób użycia:
Zamknąć drzwi i okna w pomieszczeniu, w którym ma być przeprowadzona dezynsekcja. Wstrząsnąć opakowaniem z preparatem. Strumień aerozolu skierować na miejsca gromadzenia się i przebywania owadów. Rozpylanie preparatu rozpocząć od najdalszej jego części, cofając się do wyjścia. Czas opryskiwania pomieszczenia ok. 50 m 3 (20 m 2 powierzchni) powinien wynosić ok. 5 sekund. Po wykonaniu dezynsekcji wyjść i pozostawić pomieszczenie zamknięte jeszcze na ok. 1 godzinę, a następnie dokładnie wywietrzyć.


Czas działania: działanie doraźne, od 1 h do 2 h.

Pojemność: 300 ml.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Owady
Pojemność (ml):
300
Producent:
VACO
Rodzaj:
Spray

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.