Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Spray na muchy MAX 300 ml

Producent: 

VACO

58430
10.18 
wysyłamy w 24 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 3 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Spray do zwalczania much oraz innych owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawarte w produkcie substancje czynne działają w niezwykle szybki i skuteczny sposób.

 

 

Najważniejsze cechy:

  • przyjemny zapach
  • nie pozostawia plam i zacieków
  • skuteczność po 10 min. od zastosowaniaSKŁAD PRODUKTU:
tetrametryna 2g/l
d-fenotryna 1g/l
butotlenek piperonylu 10g/lSPOSÓB UŻYCIA:
Przed dokonaniem zabiegu zamknąć drzwi i okna. Usunąć z pomieszczeń produkty i naczynia spożywcze, wyprowadzić zwierzęta domowe, zabezpieczyć akwaria. Wstrząsnąć przed użyciem i nacisnąć głowicę zaworka.
Zamgławianie przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia ze szczególnym uwzględnieniem wnęk.
Czas zamgławiania pomieszczenia o kubaturze 50 m3 powinien wynosić ok. 10s. Efekt owadobójczy uzyskuje się po 10 minutach. Po wykonanym zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez ok. 1-2 godz., a następnie wywietrzyć prze ok. 1 godz. Umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Nie przedłużać kontaktu z produktem, gdyż drażni oczy, skórę i błony śluzowe.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Muchy
Pojemność (ml):
300
Producent:
VACO
Rodzaj:
Spray

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.