Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Proszek na mrówki MAX 500 g

Marka: 

VACO

67087
24.58 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Środek owadobójczy zwalczający mrówki i ich gniazda.
W praktycznej postaci granulatu. Granulat na mrówki dobrze rozpuszcza się w wodzie i nadaje do oprysków co jest przewagą w walce z uciążliwym występowaniem mrówek w pomieszczeniach.
Preparat może być używany w otoczeniu przydomowym np.: balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach, ścieżkach, garażach. Preparat zawiera składniki zniechęcające do przypadkowego spożycia przez człowieka i zwierzęta domowe. gniazda. Działa od pierwszej aplikacji.


Zalecany sposób użycia:
Rozsypać równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, którymi wędrują mrówki.
Wewnątrz pomieszczeń wsypać niewielką ilość preparatu na tacki lub wieczka od słoików i rozstawić w miejscach gromadzenia się mrówek lub na ścieżkach ich przebiegu.


Pamiętaj!
W przypadku zawilgocenia wyłożyć świeżą porcję preparatu. Skuteczność po 48 godzinach od zastosowania. Dawka 10 g preparatu na 1 m2 powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)
icon
czy może być używany w mieszkaniu,?

Tak, ale nie może być dostępny dla zwierząt czy małych dzieci, ze względu na możliwe zlizanie czy zjedzenie preparatu. Miejsca obsypane należy oddzielić wtedy.

Odpowiedź od: FERA.PL

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Mrówki
Marka:
VACO
Rodzaj:
Granulat
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.