Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Professional MauseBook Lep na myszy i szczury 1 szt.

Producent: 

VACO

64542
6.83 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 2 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Wyjątkowo skuteczna pułapka klejowa w kształcie książki przeznaczona do zwalczania myszy i szczurów.

Pułapka, dzięki klejowi o specjalnie dobranej recepturze, może być stosowana w miejscach, gdzie występuje ograniczona możliwość zastosowania typowych pułapek gryzoniobójczych (np. wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i budynków gospodarczych). Dodatkowo lep znajduje zastosowanie również wszędzie tam, gdzie mogą wystąpić owady pełzające i biegające, takie jak karaluchy, pająki i mrówki.

Produkt posiada silny lep w postaci mocnego kleju umieszczony w solidnym, perforowanym kartonie. Może byc rozkładany w różnych kształtach - daje to możliwość umieszczania lepu w bardzo wąskich przesmykach.

Sposób użycia:
Rozpakuj i otwórz pułapkę, umieścić w obszarze, gdzie występują ślady aktywności gryzoni lub innych szkodników. W celu zwiększenia skuteczności, pułapkę umieść przy ścianie. Nie wystawiaj produktu na deszcz i bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Stosuj tylko w miejscach niedostępnych dla dzieci i zwierząt domowych. W przypadku braku miejsca pułapkę możesz złożyć w tunel lub kształt litery u.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Myszy, szczury
Producent:
VACO
Rodzaj:
Lep

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.