Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO Płyn na owady biegające i latające 500 ml

Producent: 

VACO

58434
16.98 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 4 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Uniwersalny środek owadobójczy w poręcznym opakowaniu z atomizerem ułatwiającym dozowanie.

Środek ma przyjemny cytrynowy zapach. Działa natychmiast i nie pozostawia plam po wyschnięciu. Charakteryzuje go szerokie spektrum działania w eliminacji owadów biegających i latających. Dodatkowym atutem jest długotrwała skuteczność utrzymująca się do czterech tygodni od zastosowania. Środek na owady doskonale działa również na zewnątrz, można go stosować jako doraźną ochronę w nagłych przypadkach występowania różnego rodzaju szkodników.Zwalcza:
prusaki, karaluchy, mrówki, rybiki cukrowe, muchy, meszki, mole i inne
Sposób użycia:

Preparat nanieść na szklane oraz drewniane powierzchnie w ilości 500 ml na 50 m 2 lub 10 ml na 1 m 2 (dziesięć przyciśnięć rozpylacza)

Na powierzchniach betonowych zaleca się następujące dozowanie preparatu: 500 ml na 30 m 2 lub 15 ml na 1 m 2 (dwanaście przyciśnięć rozpylacza).
Aby uzyskać trwałą ochronę, należy zabieg powtarzać co dwa lub trzy tygodnie, ewentualnie każdorazowo po sprzątaniu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Po wykonaniu oprysku wyjść i pozostawić pomieszczenie zamknięte na ok. 1 godzinę. Następnie należy przewietrzyć pomieszczenie przez około 15 min.Czas działania: do czterech tygodni.

Pojemność: 500 ml.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Owady
Pojemność (ml):
500
Producent:
VACO
Rodzaj:
Płyn

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.