logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO ECO Wkład - Płyn do pułapki na osy i muszki owocówki 250 ml

Marka: 

VACO

58445
11.25 
Kupując ten produkt otrzymasz: 3 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Produkt jest elementem uzupełniającym do pułapki na osy i muchy, zawiera bardzo skuteczną substancję wabiącą owady i jest mieszaniną naturalnych soków roślinnych. Nie wabi pożytecznych owadów (pszczół, czmieli). Odpowiednio dobrana gęstość cieczy uniemożliwia wydostanie się insektów na zewnątrz. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.Zwalcza:
  • osy,
  • muchy i inne.

Sposób użycia:
Wać zawartość saszetki do pułapki. Pułapkę zakręcić i umieścić w miejscu trudno dostępnym dla dzieci, osób postronnych oraz słabo nasłonecznionym. Nie umieszczać pułapki w pomieszczeniach mieszkalnych i w bezpośrednim sąsiedztwie gniazda. Pułapkę mocować w nocy lub wcześniej rano, kiedy owady wykazują najniższą aktywność.


Czas działania: do zapełnienia pułapki.

Pojemność: 250 ml.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Płyn

Parametry

Chroni przed:
Osy
Pojemność (ml):
250
Marka:
VACO
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.