Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO ECO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy (2w1) 1 szt

Marka: 

VACO

58399
16.98 
Kupując ten produkt otrzymasz: 4 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Wyrób medyczny, przeznaczony do usuwania kleszczy z ciała człowieka poprzez jego całkowite zamrożenie.

Zapobiega zarażeniu się chorobami przenoszonymi przez ukąszenie kleszcza. Wyrób VACO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy w sposób bezpieczny, prosty i skuteczny eliminuje problem kleszczy. Preparat ma postać nietoksycznego gazu kriogenicznego
zamkniętego w zbiorniku ciśnieniowym. Poprzez miejscowe zastosowane gazu bezpośrednio na kleszcza jest on natychmiast zamrażany. Zamrożony kleszcz możne być bezboleśnie i bezpiecznie usunięty ze skóry dołączoną do zestawu pensetą. Takie postępowanie eliminuje zagrożenie związane z przedostaniem się skażeń w czasie jego usuwania. Środek jest zarejestrowany jako wyrób medyczny. Środek można również stosować u zwierząt domowych.
Zwalcza: kleszcze.Sposób użycia:

Po zauważeniu obecności kleszcza na skórze należy skorzystać z wyrobu VACO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy, przyłożyć wylot rurki aerozolu do kleszcza i następnie nacisnąć główkę aerozolu. Po naciśnięciu główki do oporu jest emitowana dawka gazu pozwalająca na zamrożenie kleszcza. Jeśli po aplikacji widoczne są wciąż próby poruszania się kleszcza to należy jeszcze raz nacisnąć główkę do oporu emitując kolejną dawkę gazu - należy pamiętać o nieprzekraczaniu ilości trzech dawek. Następnie zamrożonego kleszcza należy usunąć ze skóry poprzez mechaniczne wyciągnięcie go pęsetą załączoną do opakowania aerozolu. Po całym zabiegu należy zdezynfekować miejsce, z którego kleszcz był usunięty oraz umyć ręce, ciepłą, bieżącą wodą.

 


Czas działania: działanie miejscowe - doraźne.


Pojemność: 9 ml (11 g).

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Kleszcze
Marka:
VACO
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.