Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO ECO Lep na muchy w rolce (10m x 25cm) 1 szt.

Producent: 

VACO

58447
36.29 
Kupując ten produkt otrzymasz: 9 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Mucholep w rolce przeznaczony jest głównie do zastosowań przemysłowych; odławia przeszło 40 000 szkodników. Sprawdza się w oborach, magazynach, przemyśle spożywczym. Odpowiednio dobrana receptura substancji klejącej, długo utrzymuje właściwości wabiące i lepowe w szerokim zakresie temperatur. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych. Rolka o wymiarach 25 cm na 10 metrów, ułatwia aplikację i formowanie arkuszy. Mucholep w roli jest niezastąpiony w walce z plagami much przy produkcji trzody chlewnej. W swoim składzie nie posiada żadnych szkodliwych substancji i może być bezpiecznie stosowany przy produkcji spożywczej lub w obecności ludzi i zwierząt.


Zwalcza:
  • muchy końskie,
  • muchy domowe,
  • muchy ścierwice,
  • muszki owocowe,
  • mszyce,
  • meszki i inne.
Sposób użycia:

Wyjąć lep na muchy okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się szkodników z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. Nie należy wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością. W przypadku rozcięcia na mniejsze arkusze, aby uzyskać optymalną skuteczność działania, zaleca się rozwieszenie w odległości od 3 do 5 metrów od siebie.
Czas działania:

Do zapełnienia lub utraty właściwości klejących.Pojemność: 1 szt.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Muchy
Producent:
VACO
Rodzaj:
Lep

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.