Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VACO ECO Lep na muchy DUŻY (60cm x 30cm) 4 szt.

Producent: 

VACO

58446
26.05 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 7 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Bardzo prosta i skuteczna pułapka lepowa o dużych rozmiarach na muchy, jeden arkusz może wyłapać przeszło 4000 much lub innych owadów latających. Eliminuję szkodniki bez konieczności stosowania środków chemicznych. Do wykorzystania w oborach, szklarniach, magazynach, sadownictwie, przemyśle spożywczym i wszędzie tam gdzie zachodzi podejrzenie występowania szkodników latających. Zastosowana substancja lepowa wykazuje wysoką odporność na utlenianie. Produkt jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych oraz hodowlanych.


Zwalcza:
  • muchy końskie,
  • muchy domowe,
  • muchy ścierwice,
  • muszki owocowe,
  • mszyce,
  • meszki i inne.

Sposób użycia:
Korzystając z załączonych patyczków należy nadać arkuszowi kształt, używając do tego otworów znajdujących się na krawędzi. Arkusz na muchy można przyczepić do dowolnej powierzchni. Arkusze można ciąć na paski, tak by dopasować je do odpowiedniego kształtu lub wymiaru.

Aby uzyskać optymalną skuteczność działania zaleca się rozwieszenie arkuszy w odległości od 3 do 5 metrów od siebie.Czas działania:
Do zapełnienia lub utraty właściwości klejących.


Pojemność: 4 sztuki

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Chroni przed:
Muchy
Producent:
VACO
Rodzaj:
Lep

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.