Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA Test O2 1x10 ml + 2x9 ml

Marka: 

TETRA

30537
53.95 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 13 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zestaw do rutynowego pomiaru poziomu azotanów NO3 w wodzie słodkiej i morskiej. Pomiary możemy też wykonywać w wodzie zabarwionej (czarne wody) przefiltrowanej przez torf lub po leczeniu ryb. Wiele środków leczniczych zabija pożyteczne bakterie nitryfikacyjne, denitryfikacyjne żyjące w filtrach, podłożu. Wówczas gwałtownie rośnie w Akwarium poziom związków azotowych, w tym także azotanów. Azotan jest produktem końcowym procesu mineralizacji w Akwarium, a jego stosunkowo wysoka koncentracja jest dla ryb nieszkodliwa, choć wpływa negatywnie na rozwój roślin i samopoczucie wrażliwszych gatunków ryb. Za wysoka zawartość Azotanów i Fosforanów jest najczęstszą przyczyną inwazji glonów.


Zawartość opakowania: 1x10 ml + 2x9 mlGo

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
TETRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.