Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA Pond AquaticCompost 8 L

Marka: 

TETRA

30311
33.46 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 8 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Specjalnie dobrana mieszanka naturalnej gliny i białego torfu, jej starannie zbilansowane składniki odżywcze sprzyjają wzrostowi i zdrowiu korzeni, nie powodując wzmożonego rozwoju glonów. Wysoka zawartość gliny utrzymuje ziemię na miejscu i zapewnia solidne podłoże dla roślin. Idealne dla wszystkich roślin w oczkach wodnych.

Wskazówki: 1. Umieść jutę lub podobny materiał w donicy na rośliny i wypełnij do połowy nawozem Tetra Pond AquaticCompost. Mocno dociśnij nawóz, aby usunąć powietrze. 2. Usuń wszelkie obciążniki roślin i opakowanie. Włóż roślinę do donicy, przytrzymaj  tak, aby podstawa pączków znajdowała się na poziomie brzegu kosza. Jeśli to konieczne, przytnij korzenie roślin. Wypełnij donicę nawozem do poziomu ok. 2,5 cm od brzegu. Mocno ugnieć nawóz, w razie potrzeby uzupełnij. 3. Na wierzch wysyp ok. 2,5-centymetrową warstwę umytego, wapiennego żwiru, aby ryby nie niszczyły podłoża. Przytnij wystający materiał i starannie podlej przed umieszczeniem w oczku wodnym. Ostrożnie umieść rośliny w oczku wodnym by uniknąć ich uszkodzenia.

Pojemność 8 litrów.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
TETRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.