Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA InitialSticks 250 ml

Marka: 

TETRA

46729
21.80 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
TETRA Initial Sticks to pałeczki nawozowe przekształcające żwir w bogate w mikro i makro elementy podłoże w sam raz do hodowli roślin akwariowych. Według producenta, dzięki długotrwałemu działaniu i stopniowemu uwalnianiu substancji odżywczych i składników, produkt dostarcza roślinom tego co niezbędne do prawidłowego wzrostu co najmniej przez rok. Produkt nie zawiera w swoim składzie fosforanów ani azotanów.


  •     Pałeczki należy wymieszać z 2/3 podłoża żwirowego i tak przygotowaną mieszankę wsypać do zbiornika a następnie przykryć pozostałym żwirem. Dzięki temu korzenie posadzonych w akwarium roślin chcąc dosięgnąć źródła składników odżywczych ulegną szybszemu ukorzenieniu.
  •     Produktu można również używać doraźnie jako zwykłych pałeczek nawozowych o długim działaniu.l
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
TETRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.