40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

TETRA Goldfish FunTips 20 Tabletek

Producent: 

TETRA

46805
5.90 
wysyłamy maksymalnie w 4 dni
Twisto Kup ten produkt i zapłać w ciągu 21 dni!
Kupując ten produkt otrzymasz: 1 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Tetra Goldfish FunTips

Zrównoważone biologicznie tabletki z pokarmem do przytwierdzania do szyby akwarium
Specjalne składniki zapewniają większą intensywność ubarwienia i witalność
Dostosowane do potrzeb złotych rybek
Zdrowa radość z karmienia oraz intrygująca różnorodność
Przyklejają się do szyby akwarium

Dzięki zrównoważonym biologicznie składnikom Tetra FunTips Goldfish są idealnym przysmakiem dla wszystkich złotych rybek. Tabletki z pokarmem do przytwierdzania do szyby akwarium zapewniają rybom wszystkie ważne składniki odżywcze i są specjalnie dostosowane do potrzeb ryb zimnowodnych. Zawierają karotenoidy oraz  krewetki (5%) poprawiające intensywność ubarwienia złotych rybek, a także wiekszą ilość składników roślinnych niż tabletki do przytwierdzania dla ryb tropikalnych. Ponadto tabletki zawierają wysokiej jakości tłuszcze i oleje, niezbędne dla zdrowia i witalności ryb.
Tetra FunTips Goldfish składają się więc w 39% z białka i w 8% z tłuszczu. Tabletki te to jednak coś więcej niż zdrowa przekąska dla Twoich ryb. Ponieważ przytwierdza się je do ściany akwarium, gdzie ryby mogą odrywać niewielkie kawałki, złote rybki mogą spożywać wiele małych porcji. Odzwierciedla to ich naturalne nawyki żywieniowe: zwykle jedzą wiele małych porcji, kilka razy dziennie. Dlaczego? Złote rybki nie mają żołądka, zatem nie są w stanie zaspokoić głodu. Tabletki przytwierdzane do ściany akwarium pozwalają obserwować ryby z bliska i przyglądać się ich zachowaniu. Pozwala to także na łatwiejsze fotografowanie ryb – nawet w przypadku bardziej płochliwych gatunków, które podpływają do tabletek, by się pożywić. Ze zbliżaniem się ryb do ściany akwarium wiąże się jeszcze jedna zaleta: można je obserwować z bliska i wykrywać ewentualne choroby. Dzięki temu można podjąć zorganizowane działania mające na celu walkę z chorobą, leczenie ryb, a nawet zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób. Podsumowując, Tetra FunTips Goldfish to nie tylko radość z karmienia ryb, lecz także praktyczny sposób na zdrowe urozmaicenie diety złotych rybek.

Opakowanie zawiera 20 tabletek

 

Opakowanie zawiera 20 tabletek

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
TETRA
Waga opakowania (g):
8

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.