Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA AlguMin 100 ml preparat na glony

Marka: 

TETRA

37879
11.97  (11.97 zł / 100 ml)
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 3 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Łagodny, naturalny i bezpieczny środek do zwalczania glonów. Nadaje się do stosowania na początkowym etapie rozwoju glonów, pozwala zwalczać wszystkie powszechnie występujące rodzaje glonów. Optymalne zapobieganie rozwojowi glonów: Glony oszpecają akwarium, a także mogą hamować rozwój roślin wodnych. Ponadto w długiej perspektywie wpływają one niekorzystnie na równowagę biologiczną w akwarium. Glony rozwijają się w miejscach, gdzie występuje zbyt silne nasłonecznienie lub nadmiar pożywienia. Aby zapobiec rozwojowi glonów, należy ograniczyć zawartość fosforanów (PO4) i azotanów (NO3-), którymi się odżywiają, np. za pomocą Tetra EasyBalance. W celu zapobiegania istnieje również możliwość regularnego stosowania specjalnych środków przeciwko glonom. 
   
Biocydy należy używac ostrożnie. Przed użyciem należy zapoznac sie z informacjami o produkcie, zawartymi w ulotce.

Opakowanie: 100ml

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
100
Marka:
TETRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.