Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA Activesubstrate podłoże dla roślin akwariowych 6 l

Marka: 

TETRA

39121
52.62 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 13 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Rośliny akwariowe pełnią rolę zielonych „elektrowni” w akwarium. Odgrywają równocześnie kilka kluczowych ról: wytwarzają tlen i poprawiają jakość wody. Dzięki temu rośliny wodne pomagają stworzyć odpowiednie środowisko dla ryb. Tetra ActiveSubstrate to naturalne podłoże, który zapewnia przyjazne dla roślin środowisko i sprzyja bujnemu, zdrowemu wzrostowi roślin. Wspiera szybkie ukorzenienie i sprzyja osiedlaniu się pożytecznych bakterii. Duża powierzchnia i porowata struktura neutralnego dla wody granulatu na bazie gliny staowi lepsze rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnym żwirem. Wykazuje większą o 50% przepuszczalność wody, dlatego Tetra ActiveSubstrate sprzyja lepszej cyrkulacji wody, zapewniając tym samym roślinom lepsze zaopatrzenie w składniki odżywcze. Tetra ActiveSubstrate umożliwia również uzyskanie naturalnego, atrakcyjnego wyglądu i zapobiega zbijaniu się podłoża. Zapobiega to gniciu korzeni roślin.

  • Sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii
  • Sprzyja szybszemu ukorzenianiu się roślin
  • Sprzyja silnemu i zdrowemu rozwojowi roślin
  • Zmniejsza zanieczyszczenie wody związkami organicznymi
  • Naturalny, atrakcyjny wygląd
  • Zapobiega zbijaniu się podłoża


Dokładnie wypłukać przed użyciem, aby usunąć drobne cząstki powstałe przez ścieranie się podczas transportu i uniknąć zmętnienia wody. Wypełnić akwarium warstwą Tetra ActiveSubstrate o wysokości około 4 cm. Dla zapewnienia optymalnego wzrostu roślin zalecamy zastosowanie warstwy podłoża z nawozem Tetra CompleteSubstrate o wysokości 2–4 cm jako bazy.
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
TETRA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.