Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

SELFLAB Test diagnostyczny Anaplasma/Lyme/Ehrlichia Combo (EHR/LYM/ANA Ab) dla psów

Producent: 

SELFLAB

60707
74.99 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 19 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Szybki test diagnostyczny Anaplasma/Lyme/Ehrlichia Combo (EHR/LYM/ANA Ab) dla psów.

Anaplasmoza jest chorobą przenoszoną przez kleszcze, wywoływaną przez zakaźny organizm bakteryjny Anaplasma phagocytophilum. Przenosi się ona poprzez ugryzienia kleszcza jelenia (nazywanego również kleszczem czarnogłowym) i zachodniego kleszcza czarnogłowego. Często powoduje kulawiznę, bóle stawów, wysoką gorączkę, senność i anoreksję (brak apetytu), czasami wymioty, biegunkę, napady drgawek lub kaszel. W większości przypadków objawy ulegają szybkiej poprawie, jeśli choroba jest wcześnie leczona.
Choroba z Lyme, znana również jako borelioza, jest chorobą zakaźną wywoływaną przez bakterię o nazwie Borrelia, rozprzestrzeniającą się przez kleszcze. Po dostaniu się do krwioobiegu, bakterie mogą podróżowć do różnych części ciała i powodować problemy w określonych organach lub miejscach, takich jak stawy, jak również ogólną chorobę. Skuteczne leczenie choroby z Lyme zależy od wczesnego wykrycia i nasilenia objawów u psa.
Ehrlichioza jest przenoszoną przez kleszcze chorobą zakaźną psów, zwykle przenoszoną przez kleszcza psiego, wywoływaną przez bakterie Ehrlichia canis. Zwierzęta zarażone E. canis mogą doświadczać kombinacji objawów, w tym gorączki, senności, utraty wagi, powiększenia węzłów chłonnych, obrzęku przydatków, wydzieliny z nosa i oczu oraz drgawek. Potrzebne jest długie leczenie, na ogół cztery tygodnie.

Czasami trudno jest zauważyć kleszcza w gęstej sierści naszych psiaków. Jeżeli kleszcz żerował na psie przez dłużej niż 24 godziny, mógł go zarazić jedną z chorób odkleszczowych.

Dzięki testowi SelfLab EHR-LYM-ANA Ab możecie szybko sprawdzić, czy kleszcz zakaził psa i rozpocząć odpowiednie leczenie.

 


Materiał do badania: krew

 


Skład zestawu:
    • 1 para rękawiczek
    • Maszynka do golenia
    • Wacik nasączony alkoholem
    • Jednorazowa lanceta (kolor różowy)
    • Probówka z buforem
    • Pojemnik (kolor niebieski)
    • Mały plaster
    • Instrukcja

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
SELFLAB

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.