Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

ROYAL CANIN "Zrozumieć psa" John Bradshaw

Marka: 

ROYAL CANIN

58861
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 4 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

*****

1 opinii 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Autor obala szereg obiegowych opinii o psach, tłumacząc, iż psy nie są dążącymi do dominacji udomowionymi wilkami. Są stworzeniami, u których rozwinęły się cechy umożliwiające im życie w harmonii z innymi gatunkami, zwłaszcza z ludźmi. Autor posługuje się przełomowymi badaniami nad relacjami ludzi ze światem zwierząt, by pokazać świat z perspektywy psa.

Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika psów.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
ROYAL CANIN
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

*****

Niezwykla pasja, niezwykła opowieść. Wiedza doświadczeniowa oparta na praktykach wielu pokoleń, obserwacja i próba zrozumienia współczesnej sytuacji świata zwierząt, szczególnie psów. Autor pozwala z zupełnie innej perspektywy spojrzeć na omawiane problemy i zrozumieć, skąd się biorą. A to zmienia patrzenie na psi świat i pozwala znacznie lepiej go zrozumieć.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.