Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PULLER Pitch Dog pink 20` ring dla psa różowy 20 cm

Marka: 

PULLER

63847
27.98 
Kupując ten produkt otrzymasz: 7 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Lekki ring dla psa. Sprawdzi się zarówno w zabawie z psem jak i podczas treningu.

Rozmiar 20' polecany jest dla psów ras średnich, takich jak np Beagle, Border Collie, Jack Russell, Fox Terrier, Cocker Spaniel.

PitchDog to zabawka z unikalnego materiału, nieco twardszego jednak bardzo podobnego do tego, który jest stosowany przy produkcji Puller-a. Odpowiednia budowa zabawki pozwala na bezpieczną zabawę, jest delikatny dla zębów i dziąseł psów. Kształt ringu sprawia, że unosi się on na wodzie.

Puller zapewnia maksimum zabawy, jednocześnie oddziałując na wszystkie partie mięśni psa. Poprawia kondycję fizyczną i dba o prawidłowy rozwój. Kształt każdego z rozmiarów jest tak dopasowany, aby był w pełni bezpieczny dla rąk opiekuna, zawsze jest zachowana bezpieczna odległość między szczękami psa a ludzką dłonią. Można wykorzystać go do wielu aktywności: biegania, skakania, przeciągania.
 
Rozmiar: 20 cm x 3,4 cm

Orientacyjna waga: 120 g

Kolor: różowy

Jak w przypadku każdej zabawki, należy regularnie sprawdzać stan pullera i w razie konieczności wymienić go na nowy.
Puller nie jest gryzakiem. Nie zaleca się pozostawianie psa samego z zabawką. Po każdej sesji należy schować puller, aż do kolejnej zabawy.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
PULLER
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.