Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PULLER Maxi Dog Fitness ring dla psów ras dużych 28 cm

Marka: 

PULLER

57705
114.99 
Kupując ten produkt otrzymasz: 29 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

****

1 opinii 4 z 5

*****

0%

****

100%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Zabawka ring dla psów ras dużych oraz typu Pit Bull i innych. Dla psów dorosłych.

Wytrzymały, giętki i lekki - puller został dopasowny do psów o różnych wymiarach ciała i możliwościach ucisku szczęk. Odpowiednia budowa zabawki pozwala na bezpieczną zabawę, jest delikatny dla zębów i dziąseł psów. Kształt ringu sprawia, że unosi się on na wodzie.
Puller zapewnia maksimum zabawy, jednocześnie oddziałując na wszystkie partie mięśni psa. Poprawia kondycję fizyczną i dba o prawidłowy rozwój. Około 20 minut zabawy już odpowiada przebiegnięciu 5 km lub 2 godzinnego treningu.
Zabawa ringiem polepsza kontakt i więź łączącą opiekuna z psem. Pozwala na lepsze zrozumienie sygnałów z ruchu ciała. Puller maxi posiada specjalne wgłębienia dopasowane do szczęk psów ras dużych. Równoległa praca z dodatkowymi standardowymi pierścieniami pozwala na stałą pracę, bez męczenia się opiekuna.

Puller został dopasowany tak, aby osoby w każdym wieku mogły go używać w zabawie z psem. Bardzo ważne jest dopasowanie rozmiaru pullera - mini, midi, maxi - do wielkości swojego psa. Kształt każdego z rozmiarów jest tak dopasowany, aby był w pełni bezpieczny dla rąk opiekuna, zawsze jest zachowana bezpieczna odległość między szczękami psa a ludzką dłonią.

 


Cechy:
- Lekki
- Bezpieczny dla zwierząt
- Delikatny dla zębów i dziąseł psa
- Wytrzymały, nie łamie się
- Nadaje się do zabawy w wodzie, unosi się
- Dobra widoczość
- Bezwonny

 


Wymiary: 28 cm x 7,3 cm
Waga: 635 g

 


Jak w przypadku każdej zabawki, należy regularnie sprawdzać stan pullera i w razie konieczności wymienić go na nowy.
Puller nie jest gryzakiem. Nie zaleca się pozostawianie psa samego z zabawką. Po każdej sesji należy schować puller, aż do kolejnej zabawy.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
PULLER
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

****

Inaczej niż w przypadku 'standardowych' pullerow, ten jest pakowany pojedynczo. Jest o wiele masywniejszy i ma rowek ulatwiajacy jego trzymanie. Dla silnych psow bardzo dobry

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.