Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

PESS Contra-Tix Obroża owadobójcza dla małych psów 40 cm + Flea-Kil Preparat owadobójczy przeciw pchłom i kleszczom dla psów 250 ml

Marka: 

PESS

20002716
21.82 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 19.69 zł

wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Owadobójcza obroża o długości 40 cm przeznaczona dla psów ras małych.

Obroża przeznaczona jest do ochrony przed kleszczami znajdującymi się na zwierząciu oraz jego otoczeniu. Substancje aktywne uwalniane z obroży (tetrametryna, cypermetryna) zapewniają stałe i niezmienne działanie od momentu założenia obroży na szyję psa.

Tetrametryna i cypermetryna uwalniane są w sposób ciągły, dozując możliwie najbezpieczniejszą dawkę substancji owadobójczej, co zapewnia działanie biójcze przez cały okres korzystania z obroży.

Obroża zaczyna działać już po 7 godzinach od pierwszego założenia. Jest w pełni skuteczna oraz bezpieczna dla zwierząt. Zapewnia doskonałą ochronę przed pasożytami.

Obroża owadobójcza Contra-Tix jest całkowicie odporna na działanie wilgoci - zamoczenie jej nie zmniejsza skuteczności działania.


Przeznaczenie:
-chroni przed kleszczami zajdującymi się w otoczeniu zwierzęcia, okazjonalnie pojawiających się na zwierząciu
-odporna na działanie wilgoci
-nie zakładać obroży młodym psom (do 3 miesiąca życia), karmiącym sukom, zwierzątom chorym, osłabionym i w trakcie rekonwalescencji
-nie stosować u kotów
-należy dokładnie umyć ręce po użyciu
-chronić przed dziećmi

Charakterystyka:
-efekt biobójczy uzyskuje się po 7 godzinach od założenia obroży, a skuteczność działania utrzymuje się do 31 dni ciągłego stosowania
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja czynna 6g/100g (0,89g na obrożę) Tetrametryna; 4g/100g (0,6g na obrożę) Cypermetryna
-długość: 40 cm
-kolor: grafitowy

 

 

 

PESS Flea-Kil Preparat owadobójczy przeciw pchłom i kleszczom dla psów 250 ml

Preparat zwalczający pchły i kleszcze w otoczneniu psa oraz bezpośrednio na psie.

Preparat idealnie sprawdza się również do zwalczania innych owadów biegających, takich jak karaluchy, mrówki, pająki w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt.

Spray owadobójczy jest to alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynych: tetrametryny i permetryny.

Charakterystyka:
-czas działania: działanie doraźne
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja czynna:0,25% (0,25g/100g) Tetrametryna, 0,25% (0,25g/100g) Permetryna
-pojemność: 250 ml

Sposób użycia:
Należy opryskać psa lub powierzchnię z odległości około 30 cm. Efekt biobójczy pojawia się po 15-30 minutach od zastosowania. Wstęp do pomieszczeń możliwy chwilę po jego wywietrzeniu.

Bezpieczeństwo
Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Substancja czynna:
tetrametryna, cypermetryna
Wielkość pupila:
Rasy małe
Marka:
PESS
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.