Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

PESS BIO Obroża pielęgnacyjno-ochronna z naturalnymi olejkami dla szczeniąt 35 cm

Marka: 

PESS

64510
8.49 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 2 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Obroża pielęgnacyno ochronna o długości 35 cm przeznaczona dla szczeniąt.

Produkt zawiera naturalne olejki eteryczne (cedrowy, mietowy, eukaliptusowy, cytrynowy) posiadające sile właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące. Zapewnia doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz ochronne. Pozostawia świeży i przyjemny zapach, który chroni zwierzę przed atakiem komarów, wszy, pcheł i kleszczy.

Może byc stosowana u psów od 9 tygodnia życia, zwierząt starszych, ciężarnych oraz u zwierząt mających bliski kontakt z dziećmi.

Obroża jest odporna na działanie wilgoci - zamoczenie jej nie wpływana na skuteczność działania.

Charakterystyka:
-czas działania: 1-2 miesiące, zależny od warunków środowiskowych i pogody, i może ulec skróceniu, działanie prewencyjne; umycie zwierzęcia nie znosi działania preparatu
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja aktywnanaturalne olejki eteryczne (cedr, eukaliptus, cytryna i mięta chińska)
-długość: 35 cm
-kolor: czerwony

Sposób użycia:
Podczas pierwszego użycia zaleca się obserwację zwierzęcia do 5 dni od założenia obroży w celu sprawdzenia czy produkt jest dobrze tolerowany. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej (świąd, miejscowe zaczerwienienie skóry) należy zaprzestać stosowania preparatu. Nie należy stosować u zwierząt ze znaną nadwrażliwością na olejki eteryczne.

Wyciągnij obrożę z torebki bezpośrednio przed zastosowaniem i usuń zabezpieczenie, rozwiń obrożę. Trzymając obrożę za dwa końce, kilkakrotnie, energicznym ruchem naciągnij pasek. Załóż obrożę na szyję zwierzęcia obok zwykłej obroży i dopasuj jej długość - powinna być dopasowana tak aby była możliwość wsunięcia dwóch palców pomiędzy pasek a szyję zwierzęcia. Następnie przeciągnij końcówkę przez zapięcie i odetnij koniec paska.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Parametry

Substancja czynna:
Olejki ziołowe
Wielkość pupila:
Uniwersalne
Marka:
PESS
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.