Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TICKLESS MiteLess Home Ultradźwiękowy odstraszacz roztoczy

Marka: 

TICKLESS

64460
179.00 
Kupując ten produkt otrzymasz: 45 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Urządzenie emitujące ultradźwięki, które skutecznie zmniejszają ilość roztoczy w pomieszczeniu oraz na meblach - kanapach, łóżkach czy dywanach.

Idealne dla alergików, zmniejsza nasilenie objawów - kaszlu, kataru, łzawienia i innych. Emitowane ultradźwięki są w pełni bezpieczne dla zwierząt domowych, dzieci oraz dorosłych.

Wolne od chemikaliów.

Mitless Home zabezpiecza pomieszczenia przed gromadzeniem się dużej ilości roztoczy, które są częstą przyczyną nasilenia objawów alergii.Zalecany sposób użytkowania:

Jedno urządzenie ma zakres działania 30 m2
Zasilanie 110 - 230 V
Niebieskie migające światło oraz delikatny tykający dźwięk wskazuje na prawidłowe działanie urządzenia. Natomiast światło niebieskie światło pełni funkcję światła nocnego.
Zaleca się regularne czyszczenia urządzenia. W miejscu jego podłączenia nie powinno nic zakrywać urządzenia, aby nie zakłócać emitowania ultradźwięków.

Dla najlepszych efektów, urządzenie powinno być cały czas aktywne. Zaleca się stosowanie urządzenia w każdym pomieszczeniu. Pierwsze efekty widoczne są po kilku tygodniach stosowania.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Odstraszacz

Parametry

Chroni przed:
Roztocza
Marka:
TICKLESS
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.