Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

IAMS Naturally Cat Adult 4 x 85 g dla dorosłych kotów

Producent: 

IAMS

11001067
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Sea Collection

IAMS Naturally – zestaw smaków rybnych: Zestaw smaków mokrych karm dla dorosłych kotów z łososiem północnoatlantyckim z certyfikatem ASC, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC, śledziem atlantyckim i dorszem oceanicznym

Zestaw smaków:
  • Łosoś północnoatlantycki
  • Dziki tuńczyk
  • Śledź atlantycki
  • Dorsz oceaniczny

W 100% kompletny i zbilansowany zestaw mokrych karm z wysokostrawnymi naturalnymi składnikami
IAMS Naturally zestaw smaków rybnych dla dorosłych kotów. Dostarcza Twojemu ulubieńcowi zbilansowane składniki odżywcze, z lekkostrawnego łososia północnoatlantyckiego z certyfikatem ASC, dzikiego tuńczyka z certyfikatem MSC, śledzia atlantyckiego, jak również dorsza oceanicznego w sosie. Dzięki nim Twój czworonożny przyjaciel będzie wyraźnie zdrowszy.
IAMS Naturally zestaw smaków rybnych dla dorosłych kotów, z łososiem północnoatlantyckim ze zrównoważonych łowisk z certyfikatem ASC, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC, śledziem atlantyckim, jak również dorszem oceanicznym w sosie, które zapewnią w 100% kompletną i zbilansowaną dietę dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Nasza receptura jest oparta na starannie wybranych, lekkostrawnych składnikach, dzięki którym Twój ulubieniec będzie widocznie zdrowszy, silniejszy i szczęśliwszy. IAMS Naturally oferuje wiele dodatkowych korzyści dla kotów: witamina E to naturalny przeciwutleniacz, który wspiera fizjologiczne mechanizmy obronne. IAMS Naturally zawiera także kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 pochodzące z ryb oraz olej słonecznikowy, który zapewnia lśniącą sierść i zdrową skórę.


Witamina E: wspomaga naturalne mechanizmy obronne

Kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6: pomagają zapewnić zdrową skórę i sierść

Błonnik: pomaga wspierać zdrowe trawienie

Białko: pomaga utrzymać silne i nieotłuszczone mięśnie

Skład:

IAMS Naturally dla kotów z północnoatlantyckim łososiem w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% łosoś), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny,0,05% olej słonecznikowy).

IAMS Naturally dla kotów z dzikim tuńczykiem w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% tuńczyk z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały,oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05% olej słonecznikowy).

IAMS Naturally dla kotów z dorszem oceanicznym w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% dorsz, z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,01% olej rybny, 0,05% olej słonecznikowy).

 

 

Land & Sea Collection

IAMS Naturally – Zestaw smaków mięsnych i rybnych: Zestaw mokrych karm dla dorosłych kotów z łososiem północnoatlantyckim z certyfikatem ASC, jagnięciną nowozelandzką, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC oraz kurczakiem i jagnięciną nowozelandzką

W skład zestawu wchodzą:
  • Łosoś północnoatlantycki
  • Jagnięcina nowozelandzka
  • Dziki tuńczyk
  • Kurczak i jagnięcina nowozelandzka
W 100% kompletny i zbilansowany zestaw mokrych karm z wysokostrawnymi naturalnymi składnikami
IAMS Naturally zestaw smaków mięsnych i rybnych dla dorosłych kotów. Dostarcza Twojemu ulubieńcowi zbilansowane składniki odżywcze z lekkostrawnego łososia północnoatlantyckiego z certyfikatem ASC, jagnięciny nowozelandzkiej, dzikiego tuńczyka z certyfikatem MSC, jak również kurczaka z jagnięciną nowozelandzką. Dzięki nim Twój czworonożny przyjaciel będzie wyraźnie zdrowszy.
IAMS Naturally zestaw smaków mięsnych i rybnych dla dorosłych kotów z łososiem północnoatlantyckim z certyfikatem ASC, jagnięciną nowozelandzką, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC, jak również kurczakiem i jagnięciną nowozelandzką w sosie, które zapewniają w 100% kompletną i zbilansowaną dietę dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Nasza receptura jest oparta na starannie wybranych, lekkostrawnych składnikach, dzięki którym Twój ulubieniec będzie widocznie zdrowszy, silniejszy i szczęśliwszy. IAMS Naturally oferuje wiele dodatkowych korzyści dla kotów: witamina E to naturalny przeciwutleniacz, który wspiera fizjologiczne mechanizmy obronne. IAMS Naturally zawiera także kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 pochodzące z ryb oraz olej słonecznikowy, który zapewnia lśniącą sierść i zdrową skórę.

Witamina E: wspomaga naturalne mechanizmy obronne

Kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6: pomagają zapewnić zdrową skórę i sierść

Błonnik: pomaga wspierać zdrowe trawienie

Białko: pomaga utrzymać silne i nieotłuszczone mięśnie


Skład:
Iams Naturally z jagnięciną nowozelandzką
Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (4% jagnieciny), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05 olej słonecznikowy
Iams Naturally z łososiem nowozelandzkim
Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne ryb (4% łososia), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05 olej słonecznikowy
Iams Naturally z dorszem
Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne ryb (4% dorsza z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05 olej słonecznikowy
Iams Naturally z tuńczykiem
Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne ryb (4% tuńczyka z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05 olej słonecznikowy


Analiza:
Białko: 9,3%, Zawartość tłuszczu: 5,1%, Popiół surowy: 1,8%, Włókno surowe: 0,4%, Wilgotność: 79,3%.

Witaminy: Witamina D₃: 250IU/kg, Witamina E: 150mg/kg. Pierwiastki śladowe: Uwodniony siarczan manganu: 2,2mg/kg, Uwodniony siarczan cynku: 33,5mg/kg.

 Zalecenia dotyczące karmienia:

Dorosłemu kotu należy podawać od 2 1/2 do 3 1/2 torebki na 4 kg masy ciała dziennie.

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
IAMS

Składniki

Białko dominujące:
Produkty pochodzenia zwierzęcego

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.