Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

HAPPY CAT

HAPPY CAT logo

Niemieckie karmy dla kotów produkowane w małym miasteczku Wehringen w Bawarii. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają już roku 1765, a wszystko zaczęło się w XVIII wieku od młyna zbożowego na rzece Singold. W 1950 r. wprowadzono pionierską innowację: wykorzystując najnowsze technologie i odpowiednią maszynerię wyprodukowano płatki zbożowe, które po połączeniu z mięsem stanowiły pierwszą, kompletną karmę dla psów.
W 2002 r. firma wprowadziła suchą karmę dla kotów, a rok później otworzyła profesjonalne centrum obsługi z poradnią żywienia psów i kotów oraz dla grup profesjonalnych klientów takich jak weterynarze i hodowcy.


Dzisiaj Happy Cat dostępny jest już nie tylko w Niemczech, ale m.in. w całej Europie, w niektórych krajach azjatyckich oraz Południowej Ameryce. Produkty eksportowane są do 66 krajów i obecne na 3 kontynentach.

 

Oferta Happy Cat

Oferta Happy Cat składa się z produktów dostosowanych pod kondycję i wiek zwierząt. Happy Cat stworzył dwufazowy system żywienia, aby wspomagać prawidłowy rozwój zarówno u młodszych, dorosłych jak i starszych kotów. W asortymencie można wyróżnić:
- Supreme Line - wyjątkowe ceny
- Sensitive - dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym
- Minkas - wyjątkowe smaki

 

Dostępne są karmy suche i mokre w różnych formach i gramaturach. Wyjątkowo szeroka oferta skierowana jest także dla kotów z problemami i o określonym stylu życia, np. alergików, przebywających w mieszkaniach, wychodzących, otyłych, po zabiegu kastracji czy cierpiących na schorzenia nerek.
Karmy mokre mają konsystencję pasztetu z kawałkami mięsa.

 

Jakie są karmy Happy Cat?

We wszystkich produktach marki białko jest pochodzenia zwierzęcego. Brak jest roślinnych zamienników białka, barwników, konserwantów, aromatów, ani soi.

Zamysł Natural Life Concept jest kontynuacją wcześniejszego LifePlus Concept. Ma na celu optymalizowanie receptur, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnej kociej diety oraz rezygnację z fermentowanych ziaren w składach, aby karmy były bezglutenowe.
Składniki używane w produkcji są monitorowane, a receptury tworzone wraz z konsultacją u najlepszych specjalistów i lekarzy weterynarii. Producent zaopatruje się w surowce u lokalnych rolników i gwarantuje 90% strawność karmy.

Unikalny skład i sposób wytwarzania karm zapewnia zdrowie i witalność pupilowi.


Marka sprzeciwia się niehumanitarnemu przeprowadzaniu testów na zwierzętach.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Główne źródło białka
Waga opakowania (kg)
  • 10
  • 11
OD DO
Cena
Rodzaj