Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Premium pompa ogrodowa 6000/6 inox

Marka: 

GARDENA

63887
1268.99 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 317 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Bezpieczna, wydajna i wygodna pompa ogrodowa.

Pompa o wysokim poziomie zabezpieczeń oraz długim czasie żywotności, dzięki innowacyjnej funkcji bezpiecznego pompowania (safe-pumpe).

Użytkowanie pompy ułatwia jasny, kolorowy wskaźnik LED, który wyświetla informacje na temat bezbłednego działania oraz ewentualnych błędów. Automatyczne wyłączniki bezpieczeństwa, w razie potrzeby, automatycznie wyłącza pompę zapobiegając jej uszkodzeniu.

Wbudowany filtr wstępny dodatkowo zapewnia bezproblemowe działanie pompy.

Pompa wyposażona została w obudowę ze stali nierdzewnej oraz pięciostopniowy wirnik zapewniający wysoką wydajność i cichą pracę.

Istnieje możliwość korzystania z dwóch urządzeń do podlewania jednocześnie, dzięki wyposażeniu pompy w dwa wyjścia, z których jedno jest obrotowe.

Obecność powłoki ceramicznej oraz podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika i wiernikiem wpływa na bezpieczną pracę pompy, zapobiegając uszkodzeniom.

Wbudowany wyłącznik termiczny zabezpiecza silnik przed przeciążeniem.

W razie potrzeby, np. w razie nadchodzących mrozów, pompę można łatwo opróżnić używając oddzielnej śruby spustowej.

Duży otwór wlewowy ułatwia napełnienie pompy przed rozpoczęciem pracy, a ergonomiczny uchwyt umożliwia wygodny transport urządzenia. Gumowe stopki zapewniają stabilność, cichą pracę i redukcję drgań podczas pracy.

Pompa idealnie sprawdza się do nawadniania, zwiększania ciśnienia lub wpompowywania i wypompowywania wody z wodociągów, deszczówki oraz chlorowanej wody w basenach. Nie wolno używać jej do pompowania słonej wody, substancji żrących i łatwopalnych ani środków spożywczych.

 

Specyfikacje:

Moc znamionowa 1300 W
Maks. wydajność 6000 l/h
Maks. ciśnienie 5.5 bar
Maks. wysokość samozasysania 8 m
Maks. wysokość podnoszenia 55 m
Waga 14.9 kg
Długość kabla 1.5 m
Kabel sieciowy H07 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X4

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
GARDENA
Rodzaj:
Nawadnianie
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.