Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Comfort zraszacz turbinowy na sankach

Marka: 

GARDENA

58786
156.03 
Kupując ten produkt otrzymasz: 39 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Turbinowy zraszacz na sankach umożliwiający ciche nawadnianie trwanika.

Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wyjątkowo cichy. Wyposażony jest w opatentowany napęd turbinowy, który jest odporny na zabrudzenia.

Zraszacz pracuje niemal bezszelestnie równomienie rozprowadzając wodę przy użyciu funkcji podlewania dwustrefowego i zastosowaniu deflektora o optymalnym kształcie.

Specjalnie zamontowane pierścienie regulacyjne pozwalają na łatwe ustawienie nawadnianego sektora od 20° do 360°. Użytkownik ma możliwość zidentyfikowania w każdej chwili wybranego sektora na podstawie ustawienia pierścieni regulacyjnych.

Wygodne ustawianie zasięgu wyrzutu umożliwia duże i łatwe w użyciu pokrętło. Zasięg można ustawić w zakresie od 5 do 12 m. Powierzchnia zraszania od 75 m² do 450 m².

Filtr wychwytujący zabrudzenia został wyposażony w sitko o drobnych oczkach.

Zraszacz został umieszczony na bardzo wytrzymałych saniach z tworzywa sztucznego z trzema metalowymi elementami. Dzięki temu zraszacz zachowuje stabilność podczas pracy.

Zraszacz jest gotowy do podłączenia, wyposażony w przyłącze kranowe GARDENA i korek zamykający.

W celu nawadniania większej powierzchni użytkownik ma możliwość prostego połączenia kilku zraszaczy za pomocą przyłącza kranowego GARDENA.

Specyfikacje
Zraszana powierzchnia Min 75 m²
Maks. zraszana powierzchnia 450 m²
Zasięg 5 m - 12 m
Gwarancja 5 lat gwarancji
Sektor nawadniania 20° - 360°

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.