Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Bęben tarasowy RollUp S

Marka: 

GARDENA

73655
579.75 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 145 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zwijak do węża ogrodowego RollUp S zapewnia maksymalną swobodę ruchu podczas nawadniania mniejszych ogrodów

Najwazniejsze cechy:

Zwijanie bez plątania i bez wysiłku
Dzięki praktycznej blokadzie uruchamianej w krótkich odstępach czasu, wąż blokuje się automatycznie po wyciągnięciu go na wymaganą długość. Odblokowuje się poprzez delikatne pociągnięcie, a wąż automatycznie zwija się równomiernie dzięki sprężynie. Technologia RollControl sprawia, że ​​przewijanie jest powolne i kontrolowane. Zintegrowane prowadnice zwijają wąż równomiernie, bez załamań i załamań.

Zakręcony na punkcie ogrodu
Bęben ogrodowy RollUp S można ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie i obraca się o 360°. Dzięki temu wężowi można łatwo dotrzeć do każdego zakątka ogrodu, zachowując przy tym maksymalną swobodę ruchów podczas podlewania.

Mocny i stabilny
Śruby bębna po prostu wkręca się w ziemię, zapewniając niezwykle stabilną instalację bębna. Pręty montażowe ułatwiają montaż bębna i można je przechowywać w śrubach po użyciu.

Od razu gotowy do pracy
Bęben ogrodowy RollUp S zawiera 15 metrów wysokiej jakości węża, wszystkie niezbędne oryginalne elementy i złączki systemu GARDENA, zraszacz z dwoma ustawieniami przepływu wody oraz akcesoria montażowe.

RollControl
Delikatne pociągnięcie węża aktywuje wbudowaną stalową sprężynę, powodując jego automatyczne i niezawodne zwinięcie. Technologia RollControl zapewnia powolne i bezpieczne przewijanie niezależnie od rozwijania węża.

 


Zawsze gotowy do podlewania: bęben ogrodowy RollUp S GARDENA to coś więcej niż tylko schowek na wąż. Będziesz zaskoczony, jak łatwo podlewać ogród za pomocą tego dobrze zaprojektowanego wałka. Teraz możesz podlewać swój mały ogród łatwo i przy maksymalnej swobodzie ruchu. Bęben na wąż mocowany jest na metalowych śrubach i można go przykręcić w dowolnym miejscu ogrodu, nie uszkadzając ściany. Za pomocą pręta montażowego wkręć śruby w ziemię, dzięki czemu instalacja będzie wyjątkowo stabilna. Teraz wystarczy rozciągnąć wąż na długość 15 m i przystąpić do podlewania. Wbudowana blokada zatrzymuje wąż w krótkich odstępach czasu na wybranej przez użytkownika długości, co ułatwia podlewanie. Dzięki innowacyjnej konstrukcji wał może obracać się o 360°, aby dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Wałek obraca się wraz z ruchami osoby podlewającej ogród, zapobiegając skręcaniu się i załamywaniu węża. Dodatkowo bęben ogrodowy nie wymaga pracochłonnego zwijania, zginania ani brudzenia rąk podczas zwijania węża: krótkie pociągnięcie węża uruchamia wbudowaną sprężynę, umożliwiając w pełni automatyczne i niezawodne zwinięcie węża. Aby zapobiec skręcaniu się i zatykaniu węża, prowadnice umieszczają go na szpuli, a zwijanie jest kontrolowane i regulowane przez technologię RollControl. Rolki dopasowują się do wysokości robota koszącego GARDENA, dzięki czemu z łatwością kosisz trawę wokół trawnika. Wysokiej jakości materiał odporny na promieniowanie UV i mróz sprawia, że ​​wał może pozostać w ogrodzie przez cały rok. Gwarantowana wysoka trwałość bez dodatkowej konserwacji. Kompaktowy i stylowy bęben jest idealny do każdego ogrodu. Wałek ogrodowy wyposażony jest w elastyczny wąż łączący, wszystkie części i elementy oryginalnego systemu GARDENA wymagane do montażu oraz prosty zraszacz wytwarzający dwa rodzaje strumieni wody.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.