Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Automatyczny dzielnik wody

Marka: 

GARDENA

65671
338.11 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 85 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Automatyczny dzielnik wody pozwalający na podlewanie do 6 sekcji nawadniających.

Automatyczny dzielnik wody w połączeniu ze sterownikiem nawadniania GARDENA C1060 może nawadniać od 2 do 6 obszarów ogrodu jeden po drugim. Można go używać do zraszaczy mobilnych, wynurzalnych oraz do nawadniania kropelkowego. Pasma nawadniania są włączane w kolejności zgodnie z programem sterownika nawadniania. Wyjścia, które nie są w danym momencie wykorzystywane należy zamknąć przy pomocy zaślepek. Czas nawadniania może być ustawiany indywidualnie na podstawie sterownika nawadniania w zależności od potrzeb danej grupy roślin. Urządzenie może być zamontowane na ściane lub na ziemi. Przytwierdzane jest bezpośrednio do podstawy i można go zdemnontować w każdej chwili. Zajmuje niewiele miejsca. Wszystke wyjścia wyposażone są w gwint zewnętrzny 26,5 mm (3/4). W komplecie znajduje się 5 przyłączy kranownych i 3 zaślepki.


Specyfikacje:
Min. ciśnienie robocze: 1 bar
Max. ciśnienie robocze: 6 bar
Gwint:  26.5 mm (G3/4) gwint zewnętrzny

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.