Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

FREXIN Obroża przeciwko kleszczom i pchłom dla psa L 65 cm

Marka: 

FREXIN

64044
77.39 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 19 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

**** *

6 opinii 4.7 z 5

*****

67%

****

33%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Obroża insektobójcza przeznaczona dla psów ras dużych.

Obroża ma długość 65 cm i jest przeznaczona dla psów dużych. Regulacja pozwala na dostosowanie obroży do obwodu szyi psa.
Produkt przeznaczony jest dla psów i szczeniąt powyżej 3 miesiąca życia.
Obroża skutecznie zwalcza insekty i chroni psa przed pchłami i kleszczami. Czas działania obroży wynosi 150 dni.
Innowacyjny polimer pozwala na powolne uwalnianie substancji czynnej co zapewnia długotrwałą ochronę przed inwazją ektopasożytów.

 

Substancje czynne:
4% deltametryna, 20% cypermetryna, 0,5% geraniol

 


Sposób działania obroży owadobójczych FREXIN:

Cypermetryna, deltametryna oraz geraniol są w sposób powolny i ciągły uwalnianie z macierzy polimerowej obroży na sierść i skórę zwierzęcia. Precyzujnie dobrana proporcja substancji czynnych oraz promotory uwalniania z matrycy polimerowej prowadzą wprost do zapewnienia możliwie najbezpieczniejszego, a jednocześnie w pełni skutecznego ich stężenia w sierści psa. Zapewniają one pełne działanie biologiczne przez cały okres deklarowanej skuteczności produktu. Szybkość uwalniania substancji aktywnych w czasie życia obroży jest stała i niezmienna od momentu umieszczenia produktu na szyi psa.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)
icon
Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jak dobrać długość obroży do psa, labrador 7 lat, obroża, z której korzysta ma 56 cm

Obroża ma regulowaną długość. Nie ma minimalnej długości, ta maksymalnie może osiągnąć 65 cm

Odpowiedź od: FERA.PL

Parametry

Substancja czynna:
deltametryna, cypermetryna, geraniol
Wielkość pupila:
Rasy duże
Marka:
FREXIN
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

*****

Super , nie odpiba się, ma dobre mocowanie. A co najważniejsze jest z materiału. Polecam serdecznie , szybko beż żadnych komplikacji

****

Skuteczna .

*****

ok

*****

Obroża jest świetna.

*****

Jestem bardzo zadowolona, kupuję drugi rok z rzędu. Wcześniej stosowaliśmy foresto, ale psy i kot zaczęły przynosić kleszcze a frexinie nie było ani 1 ! Poza tym jest z przyjemniejszego materiału a nie gumy. Polecam !

****

Zdecydowaliśmy się na zmianę obroży ponireaż poprzednia , po ponad 3 latach użytkowania, wywołała alergię. Trudno o ocenę skuteczności po 2 tygodniach. Na pewno jest efektowna, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i wydaje się ,że nasz labrador ją zaakceptował.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.