Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BRITA Maxtra+ Pure Performance Wkłady filtrujące 4 szt. (3+1)

Marka: 

BRITA

64551
85.16 
Kupując ten produkt otrzymasz: 21 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Filtr do dzbanków filtrujących wodę kranową Brita. Zalecany do wody miękkiej i średnio twardej.

Ulepszona formuła filtra, posiada parę poziomów filtracji. Bardzo gęsta siateczka wyłapuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych. Węgiel aktywny jest w formie mikroperełek, wytwarzany z łupin orzechów kokosowych - w 100% naturalny. Zatrzymuje on chlor, znieczyszczenia, zapewnia czystszą i smaczniejszą wodę. Natomiast perełki wymiennika jonowego zmiękczają wodę kranową i redukują występujące w niej metale ciężkie, dzięki czemu chronią urządzenia kuchenne przed osadzaniem się kamienia.

 

 

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Wydajność filtra: ok. 100 litrów wody / 4 tygodnie

Wyjmij dotychczasowy filtr z dzbanka, a następnie dokładnie umyj dzbanek zimną wodą. Wkład zanurz w zimnej wodzie i potrząśnij, tak aby uwolnić pęcherzyki powietrza z wnętrza. Wciśnij wkład do lejka dzbanka, aż do charakterystycznego kliknięcia. Napełnij dzbanek i dwie pierwsze przefitrowane partie wylej. Kolejna jest już zdatna do picia.

Fitry Maxtra+ pasują do wcześniejszych modeli dzbanków używanych z wkładem Maxtra i nowych dzbanków oferowanych już w filtrami Maxtra+.

 

Zużyty wkład
- wyrzuć do odpadów komunalnych,
- segreguj: zawartość wkładu wysyp do pojemnika ze zmieszanymi odpadami, a obudowę do pojemnika na odpady z tworzyw sztucznych
- oddawaj BRITA do ponownego recyklingu (więcej na brita.pl)

Nie rekomendujemy wykorzystania filtrowanej wody BRITA do akwariów, ze względu na zróżnicowane wymagania poszczególnych gatunków ryb co do składu mineralnego wody.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Filtr

Parametry

Marka:
BRITA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.