Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BRITA Filtr do wody MAXTRA PRO Pure Performance 5+1 (6 szt) szt

Marka: 

BRITA

73962
142.99 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 36 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Idealne rozwiązanie dla miłośników zimnej wody

Wkłady filtracyjne BRITA MAXTRA PRO Pure Performance przeznaczone są przede wszystkim do filtrowania wody miękkiej i średniotwardej. Dzięki temu filtrowi zapomnisz o noszeniu ciężkich butelek z wodą. Filtrowana woda z kranu jest nie tylko czystsza, ale kosztuje tylko grosze za litr! Z nimi zadbanie o odpowiednie nawodnienie będzie prostsze!

Filtry BRITA MAXTRA PRO Pure Performance zapewniają czystszą wodę o doskonałym smaku, gotową do użycia. Filtr do wody pasuje do wszystkich dzbanków BRITA z serii Aluna, Style, Marella, Elemaris, Flow i dzbanków Glass. Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki najwyższej jakości wkładkom BRITA MAXTRA PRO Pure Performance:

· Woda jest czystsza, wyraźniejsza i ma lepszy smak.
· Idealne źródło nawilżenia dla miłośników zimnej wody
· Duże oszczędności: litr przefiltrowanej wody kosztuje zaledwie grosze.
· Zapewnia zdrowszą, świeższą wodę aż do 4 tygodni z jednym filtrem – teraz z pojemnością filtra 150 l.

Wydajność filtracji do 150 litrów. 1 filtr MAXTRA PRO zastępuje 150 jednorazowych plastikowych butelek na wodę (pojemność 1 litr)

Najbardziej przyjazny dla środowiska filtr w historii BRITA. Do produkcji wieczek i osłonek wykorzystuje się 50% bioplastiku. Biotworzywa produkowane są w całości lub w części z odnawialnych źródeł biologicznych, takich jak rośliny. Używaj wyłącznie biotworzyw certyfikowanych przez uznaną na arenie międzynarodowej organizację ISCC PLUS.


Jak działa filtr BRITA MAXTRA PRO Pure Performance?

Filtracja za pomocą BRITA MAXTRA PRO Pure Performance to proces składający się z 4 etapów:

1. Bardzo cienka siatka: wychwytuje duże cząstki ze starych rur wodociągowych, takie jak piasek lub rdza.
2. Naturalne perły węgla aktywnego z orzechów kokosowych zapobiegają przedostawaniu się chloru i jego pochodnych do filtrowanej wody, a także śladowych zanieczyszczeń, takich jak herbicydy, pestycydy i pozostałości farmaceutyczne (jeśli występują w wodzie kranowej).
3. Koraliki jonowymienne redukują metale: takie jak ołów i miedź oraz zmiękczają wodę (testowano pod kątem zmniejszenia twardości nawet o 120 litrów).
4. Dodatkowy filtr o wysokiej wydajności oznacza 4x lepszą retencję zanieczyszczeń w porównaniu do poprzedniego filtra MAXTRA+ (wielkość cząstek ≥ 30 µm)

Zawiera zabezpieczenia
Wszystkie produkty BRITA, w tym dzbanki filtrujące, posiadają atest higieniczny NIZP-PZH. Ponieważ zostały dokładnie przetestowane, możesz mieć pewność, że używasz bezpiecznego filtra wody.

Filtry BRITA MAXTRA PRO to mniej odpadów plastikowych
Wybierając bidony i filtry BRITA MAXTRA PRO, możesz chronić naszą planetę. Pijąc filtrowaną wodę z kranu, nie tylko dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale także ograniczasz ilość używanego plastiku jednorazowego użytku. Mniej odpadów z tworzyw sztucznych oznacza więcej korzyści dla naszego środowiska.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
BRITA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.