Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BRITA Filtr do wody MAXTRA PRO Pure Performance 3+1 (4 szt) szt

Marka: 

BRITA

73961
88.79 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 22 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Idealne rozwiązanie dla miłośników zimnej wody

Wkłady filtrujące BRITA MAXTRA PRO Pure Performance zaprojektowano głównie z myślą o filtrowaniu wody miękkiej i średnio twardej. Z tym filtrem zapomnisz o dźwiganiu ciężkich zgrzewek z butelkowaną wodą. Filtrowana woda kranowa jest nie tylko czystsza - kosztuje zaledwie kilkanaście groszy za litr! Z nimi dbanie o odpowiednie nawodnienie stanie się jeszcze łatwiejsze!

Wkład filtrujący BRITA MAXTRA PRO Pure Performance to czystsza woda o doskonałym smaku, dostępna zawsze, gdy tego zapragniesz. Filtr do wody pasuje do wszystkich dzbanków BRITA z serii Aluna, Style, Marella, Elemaris, Flow oraz szklanego dzbanka Glass. Zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki najwyższej jakości wkładom BRITA MAXTRA PRO Pure Performance:

· Czystsza, bardziej przejrzysta woda o lepszym smaku.
· Idealne źródło nawodnienia dla miłośników zimnej wody
· Duże oszczędności: litr filtrowanej wody kosztuje tylko kilkanaście groszy.
· Zdrowsza i świeża woda do 4 tygodni z jednym filtrem – teraz wydajność filtra to 150 l.

Większa wydajność filtracji do 150 l. 1 filtr MAXTRA PRO zastępuje 150 jednorazowych, plastikowych butelek wody (o pojemności 1 l)

Najbardziej ekologiczny filtr w historii BRITA. Do wykonania pokrywy i obudowy użyto w 50%  bioplastiku. Biologiczne tworzywa sztuczne są wytwarzane w całości lub częściowo z odnawialnych, biologicznych źródeł jakimi są rośliny. Używany jest wyłącznie bioplastik, który został certyfikowany przez uznaną na całym świecie organizację ISCC PLUS.


Jak działa filtr BRITA MAXTRA PRO Pure Performance?

Filtracja za pośrednictwem BRITA MAXTRA PRO Pure Performance to proces 4-etapowy:

1. Super drobna siatka: wychwytuje duże cząsteczki ze starych rur wodociągowych np. piasek lub rdzę.
2. Naturalne perełki węgla aktywnego, wytwarzane z orzechów kokosa sprawią, że do przefiltrowanej wody nie przedostanie się chlor i jego pochodne, a także zanieczyszczenia śladowe takie jak herbicydy, pestycydy i pozostałości po farmaceutykach (jeśli występują w wodzie kranowej)
3. Perełki wymiennika jonowego redukują metale: np. ołów i miedź oraz zmiękczają wodę (redukcja twardości została przetestowana do 120 l).
4. Dodatkowa siatka filtracyjna o wysokiej skuteczności to 4x lepsze zatrzymywanie zanieczyszczeń w porównaniu do poprzedniego filtra MAXTRA+ (rozmiar cząstek ≥ 30 µm)

Bezpieczeństwo w cenie
Wszystkie produkty BRITA, w tym dzbanki filtrujące otrzymały pozytywny Atest Higieniczny  NIZP-PZH. Dzięki temu, że zostały dokładnie przebadane, możesz mieć pewność, że korzystasz z bezpiecznych filtrów do wody.

Filtry BRITA MAXTRA PRO to mniej plastikowych odpadów
Wybierając dzbanki i wkłady filtrujące BRITA MAXTRA PRO chronisz naszą planetę. Pijąc filtrowaną wodę z kranu nie tylko dbasz o zdrowie swoje i domowników, ale również redukujesz liczbę jednorazowego plastiku. Mniej plastikowych odpadów to więcej korzyści dla naszego środowiska.

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
BRITA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.