Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BRITA Filtr do wody MAXTRA PRO Hard Water Expert 3+1 (4 szt) szt

Marka: 

BRITA

74005
92.54 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 23 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Wkład filtrujący BRITA MAXTRA PRO Hard Water Expert

Prawdziwy ekspert w dziedzinie twardej wody
Wkład filtrujący BRITA MAXTRA PRO Hard Water Expert zaprojektowano z myślą o oczyszczaniu wody twardej i bardzo twardej. BRITA gwarantuje nawet o 50% lepszą redukcję twardości wody w porównaniu z wkładem MAXTRA PRO Pure Performance. Z wydajnymi filtrami BRITA osiągniesz bardzo wiele:
· Odmienisz swoją wodę z kranu.
· Zaparzysz aromatyczną kawę i herbatę bez nieapetycznego kożucha.
· Ochronisz swój czajnik i ekspres do kawy przed osadzającym się kamieniem.

Wkład filtrujący BRITA MAXTRA PRO Hard Water Expert doskonale pasuje do dzbanków filtrujących BRITA z kolekcji Aluna, Marella, Style, Elemaris, Flow oraz szklanego dzbanka Glass. Dzięki niemu każdego dnia możesz cieszyć się smakiem zimnych i gorących napojów przygotowanych z wykorzystaniem smacznej miękkiej wody.

Wydajność filtracji do 150 l. 1 filtr MAXTRA PRO zastępuje 150 jednorazowych, plastikowych butelek wody (o pojemności 1 l).

Najbardziej ekologiczny filtr w historii BRITA. Do wykonania pokrywy i obudowy użyto w 50%  bioplastiku. Biologiczne tworzywa sztuczne są wytwarzane w całości lub częściowo z odnawialnych, biologicznych źródeł jakimi są rośliny. Używany jest wyłącznie bioplastik, który został certyfikowany przez uznaną na całym świecie organizację ISCC PLUS.

Jak działa filtr BRITA MAXTRA PRO Pure Performance?
Filtracja za pośrednictwem BRITA MAXTRA PRO Pure Performance to proces 4-etapowy:
1. Super drobna siatka: wychwytuje duże cząsteczki ze starych rur wodociągowych np. piasek lub rdzę.
2. Naturalne perełki węgla aktywnego, wytwarzane z orzechów kokosa sprawią, że do przefiltrowanej wody nie przedostanie się chlor i jego pochodne. Dzięki nim woda lepiej pachnie, jest czystsza i świeża.
3. Skuteczne perełki wymiennika jonowego zapewniają o 50% większą redukcję twardości wody w porównaniu do MAXTRA PRO Pure Performance, redukują metale: np. ołów i miedź oraz zmiękczają wodę. Dzięki temu herbata jest przejrzysta, a każdy napój przygotowany na bazie wody - smaczniejszy.
4. Dodatkowa siatka filtracyjna o wysokiej skuteczności to 4x lepsze zatrzymywanie zanieczyszczeń w porównaniu do poprzedniego filtra MAXTRA+ (rozmiar cząstek ≥ 30 µm). Może chodzić na przykład o piasek lub rdzę. Dzięki innowacyjnej technologii, woda staje się czystsza. Przygotowywane posiłki i napoje są zdrowsze i mają lepszy smak


Bezpieczeństwo w cenie
Wszystkie produkty BRITA, w tym dzbanki filtrujące otrzymały pozytywny Atest Higieniczny  NIZP-PZH. Dzięki temu, że zostały dokładnie przebadane, możesz mieć pewność, że korzystasz z bezpiecznych filtrów do wody.


Chroń środowisko z BRITA MAXTRA PRO
Dzbanki i wkłady filtrujące BRITA MAXTRA PRO to krok w kierunku ochrony środowiska. Pijąc oczyszczoną i filtrowaną wodę kranową, wnosisz swój wkład w redukcję zużycia jednorazowego plastiku. Wybierz filtr BRITA MAXTRA PRO Hard Water Expert i dbaj o naszą planetę. Dodatkowo, dzięki dzbankom filtrującym nie będziesz już musiał nosić ciężkich zgrzewek z butelkowaną wodą.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
BRITA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.