Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BRITA Butelka filtrująca Active 0,6 l niebieska

Marka: 

BRITA

60193
46.78 
Kupując ten produkt otrzymasz: 12 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Butelka filtrująca wodę kranową, z filtrem.
Wielokrotnego użytku, wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, nie zawierającego bisfenolu A (BPA). Odporna na wstrząsy, a jednocześnie miękka, co ułatwia picie.
Zamknięcie jest szczelne, ale tak zaprojektowane, aby bez problemu można je otworzyć jedną reką. Ustnik jest wyciągany, a pokrywka nie zamyka się po obróceniu butelki. Butelka jest idealna dla sportowców, spełnia funkcję bidonu. Uchwyt umożliwia przymocnowanie butelki do plecaka, torby, paska. Można myć w zmywarce.

Filtr MicroDisc to innowacyjna technologia wykorzystuje miliony porów, pozwalających na filtrację już mikrocząsteczek >= 30 nm. Wykonany jest z węgla aktywnego z łupin kokosa. Zapewnia to czystszą wodę i dobry jej smak. MicroDisc filtruje chlor, inne substancje wpływające negatywnie na smak, śladowe zanieczyszczenia, takie jak pestycydy, herbicydy. Filtr pozostawia w wodzie minerały - wapń i magnez.

 

Cechy:
- Możliwość mycia w zmywarce w temp. max. 50°C (z wyłączeniem pokrywki)
- Atest PZH
- W zestawie z 1 wkładem MicroDisc
- Możliwość przedłużenia gwarancji na stronie producenta

 


Wymiary:

Pojemność: 0,6 litra filtrowanej wody
Wysokość: 23,3 cm
Średnica: 7,2 cm

 


Zalecenia dotyczące użytkowania:

Butelkę można myć w zmywarce.
Zaleca się wymianę filtra co 4 tygodnie, a zużyty wkład wyrzucaj do odpadów komunalnych lub wejdź na stronę BRITA i dowiedź się gdzie możesz oddać filtr, tak abyśmy dali mu drugie życie. Przed wymianą należy dokładnie umyć butelkę i przepłukać filtr pod bieżącą wodą. Umieścić filtr w butelce i napełnić ją. Filtr należy raz w tygodniu wyparzać.

Nie rekomendujemy wykorzystania filtrowanej wody BRITA do akwariów, ze względu na zróżnicowane wymagania poszczególnych gatunków ryb co do składu mineralnego wody.


Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Butelka

Parametry

Kolor:
Niebieski
Materiał:
Tworzywo sztuczne
Pojemność (ml):
600
Marka:
BRITA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.