Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BENEK Super pinio light 10 l

Producent: 

BENEK

1960
31.90 
Kupując ten produkt otrzymasz: 8 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

**** *

4 opinii 4.3 z 5

*****

50%

****

25%

***

25%

**

0%

*

0%

75%

Recommend

75% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Żwirki higieniczne Super Pinio to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych, powtają z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Posiadają wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o długości 6-12 mm oraz średnicy 6 mm. Można je z łatwością usuwać do toalety. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku.

Produkt ten doskonale łączy w sobie lekkość i delikatność luźno rozsypanych trocin z ograniczeniem pylenia i roznoszenia podłoża wokół toalety, co jest charakterystyczne dla granulatu. Doskonale nadaje się jako ściółka dla gryzoni, ptaków i gadów.


Sposób użycia: Dno klatki, terrarium lub kuwety powinno być przysypane około 3 cm warstwą ściółki. Zanieczyszczony podłoże należy regularnie wybierać i uzupełniać nowym, w razie potrzeby wymienić całość.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Mozliwość spłukiwania w toalecie:
Tak
Pojemność (ml):
10000
Producent:
BENEK
Rodzaj:
Bentonitowy

Opinie

Napisz opinię

*****

Bardzo dobry podkład, Niektórzy pisali, że szybko się rozpada, ale trudno uznać to za wadę bo w ten sposób pochłania mokre nieczystości. Mało rozpadający się powoduje, że wszystko spływa po klatce. Sklep godny polecenia.

****

Dobra cena

***

Szybko się rozsypuje.. Poza tym ok

*****

Żwirek bardzo fajny, chłonny, nie pyli się tak jak inne żwirki.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.