Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BENEK Super pinio light 10 l podłoże dla zwierząt

Marka: 

BENEK

1960
38.90 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 10 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

*** *

5 opinii 3.6 z 5

*****

40%

****

20%

***

20%

**

0%

*

20%

60%

Recommend

60% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Żwirki higieniczne Super Pinio to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych, powtają z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Posiadają wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty występują w postaci granulatu o kształcie wałeczków o długości 6-12 mm oraz średnicy 6 mm. Można je z łatwością usuwać do toalety. Zużyte granulki rozpadają się, co pozwala określić stan wyeksploatowania żwirku.

Produkt ten doskonale łączy w sobie lekkość i delikatność luźno rozsypanych trocin z ograniczeniem pylenia i roznoszenia podłoża wokół toalety, co jest charakterystyczne dla granulatu. Doskonale nadaje się jako ściółka dla gryzoni, ptaków i gadów.


Sposób użycia: Dno klatki, terrarium lub kuwety powinno być przysypane około 3 cm warstwą ściółki. Zanieczyszczony podłoże należy regularnie wybierać i uzupełniać nowym, w razie potrzeby wymienić całość.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Bentonitowy

Parametry

Mozliwość spłukiwania w toalecie:
Tak
Pojemność (ml):
10000
Marka:
BENEK
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

*

Ten żwirek już wygląda jakby był zmoczony i wysuszony, a samego drobnego "pyłu" to chyba 1/3 opakowania.Nie polecam produktu.Tandeta totalna.

*****

Bardzo dobry podkład, Niektórzy pisali, że szybko się rozpada, ale trudno uznać to za wadę bo w ten sposób pochłania mokre nieczystości. Mało rozpadający się powoduje, że wszystko spływa po klatce. Sklep godny polecenia.

****

Dobra cena

***

Szybko się rozsypuje.. Poza tym ok

*****

Żwirek bardzo fajny, chłonny, nie pyli się tak jak inne żwirki.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.