Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Moduł ścienny Versa Garden zestaw startowy

Marka: 

AQUAEL

54285
136.98 
Kupując ten produkt otrzymasz: 34 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zestaw startowy modułu ściennego Versa Garden do tworzenia "zielonych ścian".

Moduły Versa Garden służą do tworzenia tzw. "zielonych ścian" z roślin na elewacjach budynków, ogrodzeniach i innych pionowych powierzchniach w domu i w ogrodzie.

Moduły do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków, które można ze sobą łączyć. Dają możliwość tworzenia unikalnych, żywych, zielonych ścian z roślin stanowiących niebanalną dekorację każdego ogordu, balkonu, tarasu lub pomieszczenia.

Moduły składają się z połączonych ze sobą kuwet w których można umieścić doniczki z dowolnymi roślinami. Każdy z modułów zawiera cztery rzędy kuwet na trzy doniczki każda - łącznie mieści się w nim 12 standardowych doniczek o wysokości 90 mm i średnicy 120 mm). Do zestawu dołączone są kołki rozporowe służące do montażu. Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i szybka. Po zamontowaniu należy regularnie dolewać wodę wyłącznie do górnej kuwety. Ciecz spływa w dół za pomocą systemu kanalików i równomiernie nawadnia wszystkie rośliny w całym module, a jej nadmiar gromadzi w dolnej kuwecie. Donice wyposażone zostały w kanały przelewowe, które umożliwiają automatyczne ustalenie poziomu wody i zapobiegają przelaniu roślin.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
AQUAEL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.