Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Grzałka Do Oczek Winterhot Pro - 150W

Marka: 

AQUAEL

34171
458.79 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 115 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Przepływowa grzałka zapobiega całkowitemu zamarzaniu wody w oczkach wodnych. Grzałka została wyposażona w inteligentny termostat, monitorujący zmiany temperatury powietrza oraz w pompkę przepływową. Element grzejny jest umieszczony w aluminiowej rurze przymocowanej do pływaka. W tej samej rurze znajduje się niewielka pompka, zużywająca zaledwie 4W/h. Pompka ta powoduje ruch wody wokół grzałki. Gdy temperatura powietrza utrzymuje się powyżej minus 5°C w zupełności wystarcza to do zapewnienia dookoła urządzenia powierzchni wody wolnej od lodu. Dopiero gdy temperatura powietrza spada poniżej ww. poziomu termostat uruchamia moduł grzewczy. Omywająca go woda wprawiana w ruch przez pompkę ulega błyskawicznemu podgrzaniu i tworzy wokół grzałki przerębel.

Grzałka ta jest uruchamiana tylko w określonych warunkach atmosferycznych i nie zużywa niepotrzebnie energii elektrycznej. Dzięki temu jest oszczędna, w stosunku do tradycyjnych urządzeń tego typu pobiera nawet do 80% energii mniej. Jej pracę łatwo śledzić dzięki umieszczonym na górnej powierzchni urządzenia diodom, doskonale widocznym nawet z odległości.

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
AQUAEL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.