Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla kota Purina

Światowej sławy producent karm oferuje całe spektrum rodzajów pożywienia dla kotów. Przed dokonaniem wyboru najlepiej jak najdokładniej zapoznać się z ich wizją i podejściem do żywienia kotów. Ważny jest też skład karm i ich jakość. Dobre karmienie kotów zapewni im długie i spokojne życie, w zdrowiu, a nam oszczędzi wizyt u weterynarzy z pupilem.

Purina Cat Chow – szczęśliwy mruczek?

Aby kot był szczęśliwy, musi mieć pełny brzuszek. Świadomy wybór karm dla kotów powinien uwzględniać wiek kota, przebyte zabiegi, aktywność i styl życia. Karmy Purina Cat Chow zawierają unikalne formuły Optistart i Actilea, które posiadają wyciąg z colostrum podnoszący odporność organizmu kota.

Purina Cat Chow należy do wielkiego koncernu, zapewnia to stałą jakość produktów i brak zaniechań. Liczne kontrole i badania utwierdzają zadowolonych klientów w tym przekonaniu. Cat Chow posiada kolorowe, przykuwające wzrok opakowania.

Karmy te skupiają się na wysokiej smakowitości, aby nawrt wybredne koty chciały ją spróbować. Cat Chow wie, że bez aromatu rzadko który kot spojrzy na suche chrupki. Producent oferuje mokre karmy dla kotów i suche karmy dla kotów, więc każdy opiekun znajdzie coś dla swojego kota. Mokre karmy mają wysoką wilgotność, nawadniają kota i bardziej mu smakują. Można wybrać sporo smaków karm, które posmakują każdemu, a przy okazji poprawnie go odżywią.

Jak wybrać karmę dla kota?

Wybierając karmę dla kota trzeba wybrać taką dostosowaną składem do jego potrzeb żywieniowych, które zmieniają się na przestrzeni lat. Koty aktywne i wychodzące potrzebują bardziej kalorycznego pokarmu. Kociaki potrzebują karm z dużą zawartością białka, dobrze, aby karma była lekkostrawna i dobrze trawiona przez koty. Koty w podeszłym wieku muszą mieć dokładnie wydzielane kalorie, aby nadmiernie nie przytyć. We wszystkich karmach dla kotów obowiązkowo musi być obecna tauryna, która pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu kota. Purina Cat Chow oferuje karmy dla kociąt, karmy dla seniorów, karmy dla dorosłych kotów. Można wybrać również karmę dostosowaną do aktywności kotów: karmę dla wychodzących kotów, karmę dla mało aktywnych kotów lub karmę o wysokiej energetyczności (np. dla rekonwalescentów).

Warto pamiętać, żeby przestawiać kota na nową karmę powoli i stopniowo. Przestawienie powinno trwać 7-10 dni, tak aby codziennie zwiększać udział nowej karmy.

Brak produktów w tej sekcji