Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

CALIBRA

CALIBRA sklep

Calibra to marka karm dla psów i kotów. Powstała w Czechach pod koniec lat 90-tych, a pierwsze linie karm suchych wyszły w 2001 roku. Jest efektem wspólnej pracy entuzjastów zwierząt oraz lekarzy weterynarii, dzięki czemu receptury są w pełni dopracowane i aromatyczne. Calibra to szybko rozwijająca się marka, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie zwierząt. Sprawdź produkty Calibra w sklepie internetowym fera.pl.

 

Calibra - karma bytowa dla psów i kotów?

Marka oferuje karmy bytowe i nie tylko! Aktualnie w ofercie Calibra znajdują się również przysmaki dla psów.

Wśród karm pełnoporcjowych suchych Calibra wyróżnia się dwie linie:
• superpremium
• premium

W roku 2005 do portfolio marki Calibra doszły karmy mokre w puszkach dla psów. Początkowo były to dwa smaki skierowane dla szczeniąt i osobne dla psów dorosłych. Wraz z biegiem lat, laboratoria i specjaliści dopracowali kolejne warianty karm mokrych - w tym dla kotów.
Różnorodna oferta karm marki pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego psa czy kota. Calibra spełnia normy ISO 9001, a produkty nie są testowane na zwierzętach, nie zwierają oleju palmowego, soi, GMO, ani konserwantów. Karmy Calibra dostępne są już w ponad 20 krajach na całym świecie. Spróbuj również i Ty!

Calibra - karma weterynaryjna dla psów i kotów

Karmy weterynaryjne suche Calibra pojawiły się na rynku w roku 2015, rok później również karmy mokre.
Receptury karm weterynaryjnych dopracowane są dzięki współpracy wiodących specjalistów z uniwersytetów weterynaryjnych w Wiedniu i Berlinie lub instytutów laboratoryjnych i rozwojowych w Republice Czeskiej. Karma dla zwierząt opracowana jest na różne dolegliwości - od wrażliwego układu pokarmowego, przez nietolerancje, po problemy z układami ruchu, krążenia i innych.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 6
  • 24
OD DO
Cena
Rodzaj
CALIBRA Dog Premium Line Adult 12 kg

*****

162.98  (13.58 zł / kg)
CALIBRA Dog Premium Line Energy 12 kg
184.99  (15.42 zł / kg)