Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

FRONTLINE Tri-Act XS (2-5 kg) 3 pipetki + Woreczki na psie odchody GRATIS

Marka: 

FRONTLINE

20003538
43.00 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 43.00 zł

Poprzednia cena: 54.18 
wysyłamy w 24 godziny

MOŻLIWE ZLECENIE ODBIORU WYBRANEJ FIRMIE KURIERSKIEJ

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami:

(22) 212 80 76 lub sklep@fera.pl

Kupując ten produkt otrzymasz: 11 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

ULTRASZYBKI EFEKT przeznaczony wyłącznie dla psów ras bardzo małych i małych (2 - 5 kg)

Frontline Tri-Act eliminuje pasożyty już w 6 godzin*. Zabija pchły oraz odstrasza i zabija kleszcze i owady latające.


1. Odstrasza kleszcze i owady latające

W okresie wiosennym i letnim pies jest narażony na ataki owadów latających (muchówki, komary, muchy z rodzaju Stomoxys calcitrans). Ich ugryzienia nie muszą być groźne, jednak zdarza się, że są bolesne i mogą powodować reakcje alergiczne.
Niosą też ryzyko zarażenia poważnymi chorobami. Frontline Tri-Act odstrasza kleszcze i owady latające.


2. Eliminuje kleszcze i pchły

Kleszcze przyczepiają się do skóry i pasożytują nawet przez kilka dni. Samica kleszcza może zwiększyć swój rozmiar aż 120 razy podczas pobierania krwi na zwierzęciu. Pchły rozmnażają się bardzo szybko i w krótkim czasie są w stanie zainfekować nie tylko psa, ale i cały dom. Aplikując Frontline Tri-Act w każdym miesiącu, możesz wyeliminować pchły zanim zdążą złożyć jaja i uniemożliwić kleszczom przyczepienie się do sierści czworonoga. W taki sposób nie tylko szybko pozbywasz się groźnych pasożytów i chronisz psa przed potencjalnymi chorobami, ale również zapobiegasz rozprzestrzenieniu się pcheł w otoczeniu.


3. Chroni psa

Ektopasożyty mogą być źródłem poważnych chorób, które zagrażają psu. Komary mogą przenosić nicienie, kleszcze – patogeny wywołujące babeszjozę i boreliozę, a pchły mogą zarazić Twojego psa tasiemcem. Te choroby charakteryzują się zróżnicowanymi objawami: gorączką, ospałością, anemią, spadkiem masy ciała i mogą nawet doprowadzić do śmierci. Frontline Tri-Act chroni psa dzień po dniu.

Najnowsze badania potwierdziły, że połączenie substancji czynnych Fipronilu i Permetryny wykazuje trwałe działanie bójcze w stosunku do trzech gatunków kleszczy oraz pcheł C. felis4 w 6 godzinie od inwazji, przez cały miesiąc. 

 

NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO


Frontline Tri-Act roztwór do nakrapiania dla psów 2-5kg.

 

SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY:

1 ml roztworu zawiera: Fipronil – 67,6 mg, Permetryna - 504,8 mg

 

POSTAĆ FARMACEUTYCZNA

Roztwór do nakrapiania na skórę

 

WSKAZANIA

Leczenie i zapobieganie inwazjom pcheł i/lub kleszczy połączone z działaniem odstraszającym owady: moskity, kąsające muchówki i/lub komary. Pchły: Leczenie i zapobieganie inwazjom pcheł Ctenocephalides felis oraz zapobieganie inwazjom pcheł Ctenocephalides canis. Jedno podanie produktu zapobiega nowym inwazjom pcheł przez 4 tygodnie. U zwierząt ze zdiagnozowanym  alergicznym pchlim zapaleniem skóry produkt można wykorzystywać jako element terapii. Kleszcze: Leczenie i zapobieganie inwazjom kleszczy (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus i Rhipicephalus sanguineus). Jedno podanie produktu eliminuje (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) i odstrasza kleszcze (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez 4 tygodnie po zabiegu oraz odstrasza Dermacentor reticulatus od 7 dnia do 4 tygodni po zabiegu. Komary i moskity: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) moskity (Phlebotomus perniciosus) przez 3 tygodnie oraz komary (Culex pipiens, Aedes albopictus) przez 4 tygodnie. Eliminuje moskity (Phlebotomus perniciosus) i komary (Aedes albopictus) przez 3 tygodnie. Muchy: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) i eliminuje muchy z rodzaju Stomoxys calcitrans przez 5 tygodni.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Nie stosować u zwierząt chorych lub wracających do zdrowia. Stosować wyłącznie u psów. Nie stosować u kotów ani u królików ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych, a nawet śmierci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą

 

NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO
Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA


ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO
Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98


NUMER POZWOLENIA NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU
2459/15, 2460/15, 2461/15, 2462/15, 2463/15


PRODUKT LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC


DATA AKTUALIZACJI SKRÓCONEJ INFORMACJI O LEKU
Wrzesień 2020


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.


* Szybkość bójcza: Produkt eliminuje nowe inwazje pcheł (C.canis, C.felis) w ciągu 6 godzin od 2 dni po podaniu przez okres pełnego miesiąca. Pchły C.felis bytujące na psie w momencie podania produktu zostają wyeliminowane w ciągu 24 godzin. Szybkość eliminacji istniejących wcześniej C.canis nie została zbadana. Produkt eliminuje nowe inwazje kleszczy (R.sanguineus i I.ricinus) w ciągu 6 godzin od 2 dnia po podaniu przez okres pełnego miesiąca. Kleszcze (R.sanguineus, I.ricinus, D.reticulatus) bytujące na psie w momencie podania produktu zostają wyeliminowane w ciągu 48 godzin.

Bezwzględny zakaz stosowania preparatu na innych zwierzętach domowych, a w szczególności kotach czy królikach.


Opakowanie: 3 x 0,5 ml

 

 

Woreczki na psie odchody GRATIS

Niebieski, plastikowy pojemnik na woreczki do sprzątania psich odchodów.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
0.5
Substancja czynna:
Permetryna, fipronil
Wielkość pupila:
Rasy miniaturowe
Marka:
FRONTLINE
Rodzaj:
Krople

Przeznaczenie

Zastosowanie:
Pchły, kleszcze
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.