Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FRANCODEX

FRANCODEX sklep internetowy fera.pl

Francodex to francuska marka produktów do higieny i pielęgnacji zwierząt domowych - psów, kotów, małych ssaków, a także dla ryb akwariowych, gryzonii czy ptaków. Laboratoria Francodex powstały w 1985 roku i od tamtego czasu w swojej pracy kierują się miłością do zwierząt. Ciągły rozwój i wprowadzanie nowych technologii pozwala na zachowanie najwyższej jakości produktów, tak aby skutecznie wzmacniały zdrowie twojego pupila.

 

Produkty Francodex

W sklepie zoologicznym fera.pl znajdziesz produkty Francodex z szerokich kategorii. Najbardziej rozpoznawalne artykuły Francodex to:

- szampony - standardowe i suche, Francodex stworzył linie dla nawet najbardziej wymagających opiekunów i oferuje szampony dedykowane psom danych ras lub z określonym rodzajem sierści. Szampony dla psów białych, czarnych, dla psów długowłosych czy szorstkowłosych - to wszystko znajdziesz w ofercie marki

- pasty do zębów dla psów lub dla kotów. Środki do higieny jamy ustnej oferowane są w wariantach podstawowych, jak właśnie pasty, ale również mniej standardowych, chociaż bardzo praktycznych - płynach lub proszkach do dodawania do wody lub posiłków zwierzęcia

- preparaty do higieny uszu, oczu

- preparaty do dbania o łapy psów w czasie zimy

- chusteczki pielęgnacyjne

- linia Prevendog - linia obroży przeciw insektom

Wszystkie produkty Francodex dostosowane są do danego zwierzęcia, jego wieku i potrzeb wynikających z wielkości czy stopnia aktywności i sposobu życia. Wyróżniają się skutecznością, wydajnością i bezpieczeństwem dla zwierząt i dla środowiska.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 1
OD DO
Cena
Rodzaj
1 2
FRANCODEX Pasta odkłaczająca 70 g

*****

21.90  (312.86 zł / kg)
1 2